2737
2739

الان یه ویدیو تو اینستا دیدم مردمممممم🥲طرف ما هنوز ندیدم بیارن شما خوردین؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جاتون خالی ظهر رفتم باغ جمع کردم از درخت با نمک خوردم عصر هم اش درست کردیم 

نوش جونتون😍❤

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2731

تو خودت تو اینستا دیدی دلت رفته براش

بعد بچه کوچیک تو مدرسه دلش کشیده میگی بقیه مسئول زندگی اینا نیستن,؟

کارد بخوره اول به شکمت که برای تو‌خوبه ولی برا بقیه عیبه

دوم به مغز معیوبت که رفتار خودتو نمیبینی

سوم به امضات خیلی ادعای فهم داری ولی گز نفهمی ازت چیزی نبارید.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
تو خودت تو اینستا دیدی دلت رفته براش بعد بچه کوچیک تو مدرسه دلش کشیده میگی بقیه مسئول زندگی اینا نی ...

شما به جای اینکه بگردین تو تاپیکای من تا حرفی واسه گفتن داشته باشین و بگین منم هستم،یکم چشماتونو باز کنید نوشتم تو شهر ما هنوز نیومده😂😂کارد هم بخوره به شکم خودت با این طرز ادب و شعورت خانم پر ادعا😂😂

تو خودت تو اینستا دیدی دلت رفته براش بعد بچه کوچیک تو مدرسه دلش کشیده میگی بقیه مسئول زندگی اینا نی ...

اونقدر بیکاری که اومدی امضا و تاپیکای منو گشتی؟؟😂😂

دیگه ریپ نکن چون طبق همون امضام که انقدر فضولی کردی حفظ شدیش واقعا پیاماتو باز نمیکنم و حوصله حرف زدن با تو یکیو ندارم😂😂حالا هم ابو بریز جایی که میسوزه ☺️