2737
2739
عنوان

یعنی یه نفرنیست اینجا جواب بده کیاسرشون کلاه رفته🤦‍♀️😭

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 29 پست
پولش زیاد نبود۵۰۰دادم.ازاین زورم میاد ک انقدر بدبختم اومدم درستش کنم مثلا😭😭😭

حرف همسرت درست بود شما با ۳٠تا فالور بدی تبلیغ کسی جذب نمیشه عزیزم

اما کاش از جایی که مطمئن بودی میخریدی 

حالا هم فدای سرت دیگه شده 

شما سعی کن با کامنت گذاشتن و درخواست حمایت کردن فالور هاتو به ۵٠٠برسونی بعد برو سراغ تبلیغ

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
عزیزم باید پول بدی که تبلیغت رو بکنن نه اینکه فالوور یا لایک بخری

میخاستم بدم تبلیغ کلا۱۳۰تا فالور دارم شوهرم گفت فایده نداره کسی جذب نمیشه انقدر تعداد فالورت کمه.اینو زیادش کنیم بعد بده تبلیغ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فالور فیک پیجتو نابود میکنه 

بعد از چند وقت از طرف اینستا پیجت بسته میشه

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2728
حرف همسرت درست بود شما با ۳٠تا فالور بدی تبلیغ کسی جذب نمیشه عزیزم اما کاش از جایی که مطمئن بودی می ...

سایتش همه چیش اوکی بود.۳۰۰تا پیام رضایت داشت.متاسفانه پیجم هنریه کسی حمایت نمیکنه

سایتش همه چیش اوکی بود.۳۰۰تا پیام رضایت داشت.متاسفانه پیجم هنریه کسی حمایت نمیکنه

ببین یه سری گروها تو اینستا هستن گروه های حمایتی

شما عضو میشی از اونا حمایت میکنی لایک و کامنت و فالو اونا هم از شما حمایت میکنن کاش بتونی پیدا کنی

زیر پست هایی که خیلی جنجالیه و ویو بالایی داره کامنت فان بزار عکس پروفایلتو هم یا خودتو بزار یا یه چیز ترغیب کننده

2740
یعنی همه اینایی ک فالورشون بالاست اصلانخریدن؟

تا اونجایی که من میدونم:

الگوریتم اینستاگرام اینجوریه که وقتی شما پست جدید میذارید اول به یه دسته کمی از مخاطباتون نشون میده.

اگه اونا واکنش مثبتی داشته باشن یعنی لایک کنن یا کامنت بذارن، اینستاگرام به بقیه فالووراتون نشون میده.

اگه اوناهم خوششون بیاد، پستتون میره اکسپلور و باعث پیشرفت پیج میشه، حالا وقتی شما فالوور فیک بخری، اونا پستاتونو لایک نمیکنن، کامنت نمیذارن و یجورایی پست تو همون مرحله اول گیر میکنه و به بقیه نشون داده نمیشه!

رو دیوارای شهرم آگهی کردم: به یه اتفاق خوب نیازمندیم برای افتادن
میخاستم بدم تبلیغ کلا۱۳۰تا فالور دارم شوهرم گفت فایده نداره کسی جذب نمیشه انقدر تعداد فالورت کمه.این ...

اشنباه همسرت بوده دیگه،خیلی هم به حرف شوهرت نباش از فکر خودت استفاده کن بیشتر اوقات

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
تا اونجایی که من میدونم: الگوریتم اینستاگرام اینجوریه که وقتی شما پست جدید میذارید اول به یه دسته ک ...

الان یه جوونی مثل من باید چیکارکنه ازصبح انقدر حالم بده انقدرخودمو سرزنش کردم بمیرم راحت شم.فالورم خیلی کمه تبلیغم تاثیرنداره.تااینام راه نیفته هیچ درامدی ندارم ازش😭

الان یه جوونی مثل من باید چیکارکنه ازصبح انقدر حالم بده انقدرخودمو سرزنش کردم بمیرم راحت شم.فالورم خ ...

خدانکنه عزیزم این چه حرفیه

هر انسانی ممکنه اشتباه کنه بهتر بود قبل از اینکه تصمیم بگیری فالوور بخری اینجا مشورت بگیری ولی خب همه پیجای بزرگ یروزی از همینجا شروع کردن

دیگه ناراحت نباشیا پر قدرت تلاش کن💖🫂

خدانکنه عزیزم این چه حرفیه هر انسانی ممکنه اشتباه کنه بهتر بود قبل از اینکه تصمیم بگیری فالوور بخری ...

اتفاقا قبلش تونینی سایت زدم دیدم چندتاتاپیک راجب فالور گرفتن زدن و راضین.منم فکرکردم واقعامیشه.فعلاک ازدست خودم عصبیم نه میتونم کارمو ول کنم نه میتونم ادامش بدم🤦‍♀️

اتفاقا قبلش تونینی سایت زدم دیدم چندتاتاپیک راجب فالور گرفتن زدن و راضین.منم فکرکردم واقعامیشه.فعلاک ...

متاسفانه اشتباهی راهنماییتون کردن.

ولی خب حالا هم اتفاقی نیوفتاده

پیجتون که سالمه

۵۰۰ تومنم چیزی نیست

دلیلی واسه ناراحتی وجود نداره

2706