2737
2734

من پیج کاری دارم تعداد فالورام۱۳۰تاست.میخاستم بدم واسه تبلیغ.شوهرم گفت تعدادفالورت خیلی کمه کسی جذب نمیشه.بیا یه پیج یافالور بخر بعد بدیم تبلیغ.پولو واریز کردم واسه خرید فالور. ولی یه دونم فالور بهم اضافه نشد.شماره پشتیبانشم ک ی چیز الکی گزاشتن.پولم ک رفت یه طرف. انقدر حرص خوردم سردرد گرفتم چقدر من بدبختم خاکتوسرم میخام بمیرم انقدر بی عرضم😭😭😭

چقدر دادی؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

آدم عاقل این کارو میکنه؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو پلیس فتا. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2738
پولش زیاد نبود۵۰۰دادم.ازاین زورم میاد ک انقدر بدبختم اومدم درستش کنم مثلا😭😭😭

عزیزم باید پول بدی که تبلیغت رو بکنن نه اینکه فالوور یا لایک بخری

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
چند تومن دادی   منم ۱۵ تومن یبار الکی پارسال  سر قضیه ای به باد دادم  فقط حرص خور ...

مال من کم بود پولش.ولی زورم میاد بازورم ازم خوردن انقدر راحت.من فالور ازکجابیارم هیچکی حمایت نمیکنه 

2706