2737
2734
عنوان

ایا من حسودم؟

213 بازدید | 16 پست

زمان کنکور من هرچی بگی اتفاق افتاد

مادرم سرطان گرفت سینش برداشت شیمی درمان می شد همراهش رفتم یه شهر دیگه

روابط بین مامان و بابام بهم ریخت تا پای طلاق رفت یک هفته قبل کنکور تو دفاتر قضایی بودم 

هر شب تو خونه ما دعوا بود 

جوری حرص خوردم که صورتم پوسته پوسته شد مثل بیماری خود ایمنی 

خیانت دیدم کسی که قرار بود بعد کنکور عقد کنیم  خیانت کرد 

مشکلات مالی

افسردگی شدیدم که هنوز باهامه

کشور چند ماه درگیر همون اتفاقات بود 

ولی داداشم فردا کنکور داره نذاشتن تو دلش اب تکون بخوره 

از الان دکتر دکتر صداش می کنن 

که می شه 

از الان دیگ من نمی بینن دوستم ندارن محلم نمی دن 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

به جای غصه خوردن تو هم دوباره بخون 

و اینکه هیچ تضمینی نیست برادرت قبول شه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به جای غصه خوردن تو هم دوباره بخون  و اینکه هیچ تضمینی نیست برادرت قبول شه

من دانشجوی رشته مهندسی هستم 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

نتیجه کنکور شما چی شد 

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262
2738
نه حق داری

هیچکس نگفت چی بر تو گذشت 

من دانشجوی رشته مهندسی هستم 

فکر کردم چیز خوبی قبول نشدی یا علاقه نداری 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
خب اون قضایا ک اتفاقی بوده 

اتفاقی نبود 

چند روز پیش مادرم دوباره به بازگشت بیماریش مشکوک شد نذاشت داداشم بفهمه که غصه بخوره 

ولی موقع درس من واویلا کرد 

2706