2733
2734

حس میکنم بعد شاید دو سه سال اونقدر درگیر مشکلات و تنش و روزمرگی میشن یه جورایی برای هم تکراری میشن

یادشون میره چقدر همو دوست دارن چقدر بهم وابسته‌ان چقدر برای هم جذابن

بعد اینارو زمان قهر و جدایی‌ها یادشون میاد ولی وقتی همه چی آرومه یادشون میره

اینطور نیست؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

خیر

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دقیقا همینطوریه بعضی وقتا حتی از هم متنفرم میشیم کاش هیچوقت ازدواج نمکردم 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

منم حس میکنم برا شوهرم تکراری شدم ولی ابراز علاقه رو همیشه داریم 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ما چرا بعد 19 سال برای هم عادی نشدیم 

هنوز خیلی برای هم مهمیم 

هنوز اولویت اول همدیگه هستیم 

هنوز هرروز و روزی چندبار میگیم که عاشق همیم و خدارا بابت داشتن هم شکر میکنیم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

دوست عزیزم تجارب متفاوت هست، اینکه چگونه ازدواج کنید، با چه میزان از عشق، و نیز عوامل دیگر..و نیز این دو نفر هستند که باید تلاش نمایند گاه برای یکدیگر هر چند سوپرایزهای کوچک داشته باشند، یعنی از عشق مراقبت نمایند...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
2706