2733
2734

. آقا چه اشکالی داره مستقیم بگی 

کاش عادی سازی بشه چه دختر و چه پسر بتونن مستقیم علاقشونو بیان کنن 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریپلای کن دایرکت سر صحبت باز میشه پسرا هم که محتاج ی ریپلای ، ولی به ازدواج ختم نمیشه بت گفته باشم&n ...

اوکی حالا ی راهنمایی کن کسی ک علاقمند به عکاسی طبیعت باشه اگه اون عکس از منظره جنگلی یا خیابونی گذاشت منه دختر چی خوبه برای ریپلای ک براش ارسال کنم منظورم اینه ب چ جزییاتی توجه کنم بعد همونو الکی بهونه کنم سوال کنم 

2731
. آقا چه اشکالی داره مستقیم بگی  کاش عادی سازی بشه چه دختر و چه پسر بتونن مستقیم علاقشونو بیان ...

آخ از کجا پیدا شد اینو گفتی خدا حفظت کنه گلم دلم از حرفای نگفته پره فقط می‌دونه چیه اجی از عکس العمل بعدش میترسم بلاک با آنفالو لطفاً تو اینم بهم قوت قلب بده 

آخ از کجا پیدا شد اینو گفتی خدا حفظت کنه گلم دلم از حرفای نگفته پره فقط می‌دونه چیه اجی از عکس العمل ...

ازش تعریف کنی و آروم آروم بیانش کنی مطمئن باش بلاک نمیکنه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
ازش تعریف کنی و آروم آروم بیانش کنی مطمئن باش بلاک نمیکنه 

اینو خلاصه بهت میگم می‌خوام فقط نظرتو بدونم پشت سر تعریف کردن ادامش چون پسره همشهریمم هست آخه ی بارم تو محرم تو هیت دیده بودمش مثلا الکی بگم چهرتون برام آشناست و حرف تو حرف بیاد اگه دیدم داره مثبت پیش می‌ره ب نظرت من ک دخترم بگم ک نظرتون چیه بیشتر آشنا شیم یا نه عیبه؟ یا چی کنم ب نظرتون 

2740