2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم گفت به تو ربطی نداره و قهر کرده میگه عروسی کنسله..

| مشاهده متن کامل بحث + 6847 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا چقد از عروسی و شب یلدا و پاتختی و حنا بندون و کوفت و زهرمار و عیدی عروس و چقد طلا خریدنو چقد کادو دادنو خرید عروسیو اینطور چیزا بدم میاد که همیشهههههه مایه دردسر و دعوا و دلخوری و حسرت و کینه و نفرته

چ رسم و رسومات چرتی داریم اخه

نمیشد عین خارجیا مثل ادم بریم سر خونه زندگیمون

حتما باید با همه ی این چیزا مغز خودمونو سایش میدادیم؟؟؟

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
كادوهاي سر عقد كه واسه جفتشون هست رو ميخواد برداره مه واس خودش طلا بخره😂 بعد شوهرش خونه هم بايد بسا ...

نه کادوی عقد که نه

کادوی عروسی رو جلو جلو خودش و مادرش برنامه ریختن بردارن!!! 

مگه میشه همه هزینه مراسم یکی از طرفین بده بعد کادوها رو همه رو اون یکی برداره😐😐

2731
وای خدا چقد از عروسی و شب یلدا و پاتختی و حنا بندون و کوفت و زهرمار و عیدی عروس و چقد طلا خریدنو چقد ...

اینا به خودی خود بد نیست ما سختش کردیم 

وگرنه اگه خارجی ها این رسوم داشتن ما نداشتیمشون ببین چطوری حسرت میخوردیم یا با چه شکوهی برگزار میکردیم

اونا یه ولنتاین دارن ما چقدر مهمش کردیم؟!🙃

سر همینم کلی دلخوری راه انداختیم 

اینا به خودی خود بد نیست ما سختش کردیم  وگرنه اگه خارجی ها این رسوم داشتن ما نداشتیمشون ببین چ ...

اونا فقط ی ولنتاین دارن ولی ما عقد و عروسی و پاتختی و جهیزیه چیدن و هزارتا مراسم داریم که فقط وقت ادمو میگیره و مایه دعواست

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
خدایا یه دونه داداش دارم ار عروس هایی مثل اسی ما رو دور کن...الهی امین

منم تصور کردم برا داداشم حالم بد شد اصن از روام نمیره 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

وای خدایا خانواده ها رو ازین جور عروسای بی ادب و حاضر جواب به دور نگه دار

واقعا عاقل باشن کنسل میکنن و به هم میزنن

من جای خانواده های پسر دار تنم لرزید انشالله چنین عروسی قسمت نشه براشون🤲

2706