2737
2739

شمام نظرتونو بگین ساده به کی میگن چه ویژگی هایی داره فرد ساده؟ 

فرد ساده کیست؟ 1 فرد ساده کسی هستش که در مرحله اول زیاد حرف میزنه

2 دوم فکر نمی کنه  حرف میزنه (کلا عمل میکنه و حرف میزنه به جای آرام و ساکت بودن)

3 قید و بند نداره مرز بندی نداره نمی دونه چجوری باید باشه و چجوری رفتار کنه 

4 بی تفاوت نیست همش فکرش اینه دیگران چه فکری راجع بهش میکنن هر کی تیکه انداخت چیزی گفت به خودش میگیره و همش دنبال جلب توجه و جلب محبت هستش و دنبال اینه چیکار کنه دیگران دوستس داشته باشن 

5 کنترلی روی هیجاناتش نداره ناراحتیشو شادیشو و ... رو بروز میده و بیش از حد معمول احساساتی میشه

6 اعتماد به نفس و عزت نفس نداره  خودش نیست ادا در میاره  تاثیر پذیره دهن بینه از خودش ایده و فکری نداره و دائم تقلید میکنه از دیگران یا خودشو مقایسه میکنه

۷ صداقت نداره خوشرو نیست بی تفاوت نیست و در عوض حرف ببر و حرف بیاره تو جمع ها تو خودشه و سست و ناراحته و گاها خودشو میزنه به مظلومیت و یا بیش از حد مهربون و از خود گذشتس و راز دار و قابل اعتماد نیست دهنش چاک نداره بد گویی میکنه پشت دیگران

همینا یادم بود

یادتون باشه شما قرار نیست با سیاست بشین خودتونو با آدمای باسیاست مقایسه نکنین شما قراره فقط ساده نباشین و یه آدم معمولی زرنگ و باهوش باشین 

نگین زرنگی ذاتیه که اینطور نیست حتی حیواناتم به تدریج تجربه به دست میارن و رفتار و غریزشون تغییر میکنه و یاد میگیرن چه برسه به شما ها 

پس کسی که بتونه این پنج تا مورد رو برای خودش مشخص بکنه و در خودش کنترل کنه و کنار هم تطبیق بده ساده نیست 

۱ عقاید و باور ها 

۲ احساسات و عواطف و هیجانات 

۳ خواسته ها و اراده 

۴ گفتار

۵ کردار 

اگه مفید بود بهم بگین و سوالی دارین بپرسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همه به من میگن ساده ای چون نمیتونم دروغ بگم

بزرگترین سیاست صداقته

و دروغ گویی اوج سادگی و حقیریه

فقط باید یاد بگیرین بعضی چیزارو نگین که برمیگرده به همون کم حرف زدن و قبل حرف زدن فکر کردن و چاک دهن داشتن

2706