2733
2739
عنوان

به فکر خودکشیم.کسی تهدیدم کرده 💔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 101 پست
اون میگه من از ابرو خودمم گذشتم میخوام تورو بی آبرو کنم نمیرسه واقعا شمارم به خیلیا داده

گوه میخوره تو فقط بلاکش کن جواب هیچ پیام و زنگیشم نده مگه بیشتر از عکس ازت داره؟ عکس که الآن پره همه جا نهایتم کسی ببینه فکر میکنه آشناها پخش کردن فقط میخواد بکشونتت یجا تجاوزی چیزی کنه و به کارش ادامه بده یا اخاذی کنه ازت فقط بلاک کن نذار بره رو مخت

عکست دوحالت داره

یا خودت ب دادی که اشتباه محضه چون تو روستایی خصوصا

یا خودش از پروفت برداشته که بازم برا همینه میگن عکس خودتونو پرف نزارید

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس پلیس و فتا رو واس چی گذاشتن اصلا نترس بترسی کارت تمومه...قطعا یه آدمی باید تو خانوادت باشه که باهاش صمیمی تری به اون بگو واسطه بشه به مادرت یا پدرت بگه...بالاخره نوجوونی آدم ممکنه اشتباه کنه...انسانی دیگ...خانوادت درک میکنن 

اون میگه من از ابرو خودمم گذشتم میخوام تورو بی آبرو کنم نمیرسه واقعا شمارم به خیلیا داده

مگه باهاش در تماس بودی ؟؟

اصلا نترس .خط ت رو بسوزون.ی مدت بیرون نرو.هر شماره ناشناسی رو جواب نده.گم میشه میره پی کارش

این مردا فقط پارس میکنم.وقتی ببینم طرف نمی ترسه ساکت میشن

ب خدا بسپار و اروم باش

خودکشی واسا گناهی ک نکردی؟؟؟

مگه احمقی.بفکر خودت باش و خانوادت

2728
اصلا سر قرار هم نری میخواد ازت اتو بگیره اخاذی کنه فقط بلاک کن . اون خودش میدونه یک درصد اگه خونوادت ...

گوشیتو از قصد بنداز تو اب مثلا بعد سیم کارتت مثلا بسوزه،و واقعا هم اب بگیر روش بسوزونش یه خط جدید بگیر فعلا هم ب کسی شمارتو نده تا بعد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
بخند امیدوارم به روز من نیفتی 

وقتی خودت تو این حالو وضعی ب نظرم درست نی برا بقیع اروزش کنی .....همین اخلاقته ک ب این وضع افتادی دیگه چرا نخندم؟حرفش خنده دار بود معلومه زیاد حاشیه داری

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
امروز این دومیشه چکارمیکنین دخترای سایت؟

البته سومیش

منم زدم البته من واسه دوست دبیرستانم فرستادم سه سال پیش  بچه بودم

بهش گفتم هیکلم چطور شده حالا بعد سه سال وسواس گرفتم نکنه بلایی سر عکسه بیاد

چخبر از ترکیه

نرفتم هنوز

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2740
بگو اره جون مادرت  صددرصد اگه بری توی بدچاهی میوفتی  فقط واقعا چرا الان از اینکارا ...

لااقل با خط اصلی و عکس خودش خودش کاری نکنه.میشه که

اصلا سر قرار هم نری میخواد ازت اتو بگیره اخاذی کنه فقط بلاک کن . اون خودش میدونه یک درصد اگه خونوادت ...

اره لیلا جان راست میگه اون نمیاد واسه خودش دردسر درست کنه .اول پای خودش گیره. مطمئن باش هدف از قرار تجاوزه. اگه بکارتت رو از دستت بدی خانوادت میکشنت. نه الان 

عکست دوحالت داره یا خودت ب دادی که اشتباه محضه چون تو روستایی خصوصا یا خودش از پروفت برداشته که با ...

منم دادم ب عشقم اشتباه محض بود ولی اون از این کارا نمیکنه تهدیدو اینا💔

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹

دیگه کاری نداره به یکی از رفیقت بگو یا یه خیرخاهی چیزی داری بگو برین فتا پدرش رو در بیاره...باهاش قرار بزار با پلیس برو ...خودتو چرا بکشی؟نترس الان دیگ کسی کاری به عکس نداره بگو هک کردن گوشیمو عکسامو ورداشتن ....در کل بشیم پای درس و مشقت پسر میخای چکار اخه

2706