2737
2734

همیشه میترسه ما با دوستا و همکاراش رفت وامد کنیم و زیاد اهل رفت و امد نیست یا وقتی ام از فامیلاش یا همکاراش منو میبینن یه طوری با شوهرم جلوی من برخورد میکنن انگار ازش اتو دارن و مدام تیکه میندازن بهش حس میکنم همه یه چیزی میدونن که من بی خبرم

مثلا چه تیکه ای؟!

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر چی بوده تو گذشتشه و بدون اونا خیلی ادمای نکبتی هستن که میخوان با مزه پرونیشون شک بندازن به جونت و زندگیتو خراب کنن...لطفا با چس محلی بهشون درشونو برای همیشه ببند

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
مثلا چه تیکه ای؟!

مثلا من کار میکنم یبار یکی از همکارای شوهرم اومد پیشش منم اونجا بودم گفت خوب خانمتو گیر اوردی اینم ساده فک میکنه اونجا همش در حال کاری و خسته میشی همش رو میز نشستی با گوشی و چهارتا دکمه بعد همسرم فقط میخندید طرف دفعه بعد منو دید باهام حرف نزد نمیدونم همسرم چی بهش گفت اخه همسرم همیشه میگه کار سخته مثال بعدیم بگم