2737
2739

چند روز پیش با شوهرم قهر کردم چند روز رفتم‌ خونه بابام اینقدر ازش بدم میومد ک میخواستم ازش طلاق بگیرم ولی با وساطت برادر شوهرم برگشتم الان روحیه ندارم از همه بدم میاد خواهر شوهرهام میان پیش مادرشون من حوصلشونو ندارم ن دوس دارم بیان خونم ن دوس دارم برم پیششون چطور بهشون حالی کنم مزاحمم نشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند بار جواب تلفناشون و زنگ زدناشونو ندا یک بار در میون زیادم نرو 

الان اومدن تو حیاط نشستن هر دیقه منو صدا میکنن ب ی بهونه من خودم حالم خوب نیست خب کاری با من نداشته باشن مثلا میخوان برم پیششون بشینم 

2740

چرا خودسانسوری کردید و

وقتی که برادر همسرتون اومدن برای وساطت 

نگفتین برای ایشون که شرط تون برای برگشت 

خونه مستقل داشتن است 

و فکر میکنید این تصمیم درستیه؟

استارتر قبل از ازدواج با همسرتون در مورد اینکه کجا ساکن میشین با چه شرایطی صبحت و برنامه ریزی نکرده بودید با هم؟

یه کیلیپ گوش میدادم.. اگر مذهبی باشی شاید به کارت بیاد

میگفت به کسی اگر خوبی میکنید بگید یاعلی ، اینا شیعه و محب تواَند..من این کارو به عشق تو برای شیعه هات میکنم ، مولا جان یه دعا برای ما بکن..

برای شوهرت ، مادرش، برای دوست فامیل همسایه.. هر قدمی برمیداری.. بگو مولا به عشق تو این کارو برای اینا کردم..یه دعا برای ما بکن..

مثل آب رو اتیش.. غمهای و سیاهی های دل ادم رو میشوره میبره..

ایشاا.. مولا علی زندگیتو شیرین و قشنگ کنه.. 

اصلااااا نرو  اصلااااا ها  مخصوصن اینکه قهر داشتید  که حتمن زیر سر خود همینا بوده& ...

تازه وقتی برگشتم از رفتارهای خانوادش شکایت کردم شوهرم گفت چی کار کنم خانوادم از اول مخالف تو بودن

2706