2733
2739

من‌ازترسم بیهوشی گرفتم نفهمیدم ولی میگن‌بعضیا که لولشون پشکل دارهوگرفته‌اس دردشدیدی داره بعضی هاهم نه تحمل میکنن بستگی‌به‌بدنت داره من‌هیج وقت ریسک نمیکنم‌چون خیلی درد میکشم تحمل ندارم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

من دیروز سونو عکس رنگی داشتم مگه سونو واژیناله که درد داشته باشه ؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همون مرکزی که رفتم نوبت گرفتم گفت قبلش شیاف دیکلوفتات بذارم و‌مسکن بخورم بعد برم 

اصلا درد نداشت،بعداز تزریق یکی دوبار در د یه دل درد خیلییییی خفیف درد داشت همین!!! 

من همه چیم سالم بود

2731

اگه بگم نداره دروغ گفتم بهت..درد داره ولی قابل تحمله در حد دو سه دقیقه ام هست..اصلا نترس...من خیلی استرس داشتم تو نی نی سایت بعضی کاربرا گفته بودن خیلی درد داره و فلان...ولی وقتی رفتم دیدم چقدر بیخود به خودم استرس دادم....اگه الانم بگن برو میام عکس رنگی میدم بدون هیچ ترسی.

سونوواژینال ک درد نداره! عکس رنگی انداختی اون ماده رو برات تزریق کردن؟ 

سونو واژینال تجربه شو نداشتم . منظورم اینه که دستگاهو میذارن رو شکم دیگه برا من چیزی تزریق نکردن نمی‌دونم شاید چون حامله ام 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738