2733
2739

شوهر من بعده زایمان کلا یه آدم دیگه شده سرد شده هر چی دهنش میاد بهم‌میگه خیلی اخلاقش بد شده😔

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

ن بر عکسش 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنده خدا تو زايدي اون افسردیگشو گرفته دیگه 😒😒😒😒 شوهر منم همبن بود من محلش نمیدادم چون واقعا دست تنها عذذب بود اینم اینطوری میکردا دلم میخواست پاره اش کنم

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شبا زباد وقت بذار

شبا دیر میاد ۱۲ اینا قبلا زود نیومد از وقتی میاد تا خواب سرش تو گوشیه

2740

من فقط یبار باردار شدم ک اونم نموند و افتاد ، اما شوهرم اون تایم خیلیییی مهربونتر شده بود ، وقت کاریشو کمتر کرده بود ک پیشم باشه بیشتر ، کلا از اخلاقش خیلی راضیم ، نمیدونم اگه بچه دارم میشدم اینجوری میموند یا ن ، اما کلا ایمهمه وقته زنشم ، هیچوقت بی توجهی نکرده یا بی احترامی 

وای خدایا باهاش صحبت کن ببین مشکل چیه  آخه ی خانم الان محبت بیشتری میخاد  من اینقدر برا ...

۱ سال گذشته بچه ام  یساله شده تو این یسال هر روز پرسیدم هر روز حرف میزنم میگه خسته ام ولم کن

من احساس میکنم دلیل سردی مردا بعداز زایمان بخاطر اینه ک فک میکنن با اومدن بچه دیگه توجهی قبلی رو دریافت نمیکنن بنظرم عادیه به مرور زمان که به اومدن بچه عادت کردن درست میشن..

من احساس میکنم دلیل سردی مردا بعداز زایمان بخاطر اینه ک فک میکنن با اومدن بچه دیگه توجهی قبلی رو دری ...

۱ سال گذشته روز به روز بدتر میشه

2706