2733
2739

هنوز شیرش رو هم قطع نکردم؛پسرم رو ۲ سال و نیم از پوشک گرفتم خیلی لجبازی میکرد نمیدونم حالا دو سالگی سن درست تری هست یا سه سالگی؟فقط میدونم دو سال و نیمی برای من و پسرم خیلی بد بود.

من چندروز قبل دوسالگی از شیر گرفتم یکی دوهفته بعدم از پوشک

البته چند ماه بند بودم بهش تا جیششو بگه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو سال و ۴ ماه بود گرفتم، لجبازی نداشت

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

سلام دوست عزیزم، پیشنهاد می کنم یک یا دوماه آینده به صورت تدریجی و آرام شروع کنید به از شیر گرفتن، سپس چند ماه به خود و کودک استراحت دهید و پروژه ی از پوشک گرفتن را آغار نمایید، حتما فاصله ایجاد شود بین دو پروژه، عجله نکنید، برای از پوشک گرفتن نیز از حالا کودک با دستشویی آشنا شود و در او ایجاد علاقه نمایید تا چند ماه آینده....در ضمن در دو پروژه مراقب روان کودک دلبندتون باشید...موفق باشید

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!