2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام فقط منابع فرهنگیان جواب بدم هرچی خدا بخاد،🙃💔 

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2728

من کلا نخوندم

بیخیال

پسرخالم خیلی خونده ولی خب میگه میخوام1404 بدم

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
دوست دارم بخونم اما خسته میشم🥲 من ۳۰ درصد امادم😅

منم میخام سوالای امروز ریاضی رو حل کنم حالا ندارم خانم میاد

همچنین البته به جز ریاضی و زمین

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

نمی دونم چرا دلم گرفته می خوام گریه کنم اما گریه نمیاد، هیچی نمی فهمم، زیست از یادم رفته

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2740
نخوابییا سوالارو چککن ۱۰ بخواب

اره دارم زور میزنم نخابم

الان بخوابم ۳شب بیدارم

تو چک کردی؟

بچ ها فردا خراب کردیم از جلسه اومدیم بیرون چی بگیم به خانواده؟من دنبال جمله مناسبم میترسم همش

2706