2737
2734
عنوان

آرایش کردم محو شده بود😂

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وشما از این نگاه خیره ذوق کردی!؟ 🙄

همه از توجه خوششون میاد

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2738

جاست عکس!

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)💙🌿                                                                                                                     
پس ۳کیلو مالیدی🤣خب مردا با نگاه کردن شل میشن تخفیف نداد

من اگه یکی اینجوری نگام کنه میگم حتما خیلی ضایع ارایش کردم 

همیشه حدس منفی میزنم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
بعد میگن مردا اینجورین🤷‍♂️آرایش زیاد ادمو نابود میکنه چقدررحوصله دارین همش ارایش ارایش🤣

تو زیاد حرف میزنی 

بابا تو که خاله زنکی در ضمن اون جریان مهریه هم شایعه هست

دلتو صابون نزن یه موقعی هم که مهریه نباشه زنها حق و حقوق خودشونو میگیرن خاله زنک و اینکه هیچ موقع یه مرد پولدار اینجا نمیپلکه و از پول پرست بودن دخترا ناله نمیکنه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2706