2733
2734

۱۸ سالمه کنکوریم امروزم کنکور داشتم

حالا این به کنار ۴ روز پیش داشتم درس میخوندم متاسفانه تبلتم ال سی دیش خراب شد و الان روشن نمیشه یه گوشی قدمیم دارم) که فضاش خیلی کمه و اصلا جوابگوی من نیست.

حالا به مامانم گفتم بریم برام یه گوشی بخریم پولشم ربع سکمو میفروشم خودم میدم گفتش که مسئله پولش نیست بابات منو دعوا میکنه میگه این درس نمیخونه گوشیم میخواد😔

درحالی که من این چند روز اخر تصمیم گرفته بودم درس بخونم سر همین درس خوندن بود که اشتباهی (سر اشتباه من)تبلتم سوخت.

اخه به خدا از دستشون دارم دیوونه میشم حتی واسه کنکورمم گفتم میخونم و قلمچی ثبت نامم کنن گفتن تو نمیخونی فایده نداره (بابام پول داره ولی سر اینجور چیزا همیشه اخم و تخم میکنه)

درضمن پدر و مادر من اونقدر درسخون نبودن بابام وارد دانشکده فنی شده که به گفته خودش نیازی به تست و اینا نبوده مامانمم بعد یه سال پشت کنکور موندن ازاد خونده هیچ فامیل درسخون دیگه ای هم تا الان نداشتیم‌.........

نه حق بااونه

ازطرزتایپیکت فهمیدم حق بااونه😁😂🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس پروفت کیه چه زشته با عرض احترام 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2728
۱۸ سالمه کنکوریم امروزم کنکور داشتم حالا این به کنار ۴ روز پیش داشتم درس میخوندم متاسفانه تبلتم ال ...

حق با توعه واقعا 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
مونیکا بلوچی قبلنا دوسش داشتم الان نه😅

جوونیش خوب بوده ولی زیبا ترین نه

خوب چرا الگوت پدرومادرت هستن  برا خاطر خودت درس می خوندی ولی صبر داشته باش پدر ومادرت ببینن گوشیت خراب حتما برات می خرن من خودم که اینطوریم ببینم پسرم چیزی لازم داره واسش میگیرم

2740
منم احتمال میدم درس نمیخونی واسه این حمایت نمیکنن تو دو سه روز که نمیشه کنکور و جمع کرد خواهر

حرفت درسته ولی هرکی هرکاری میکنه به خاطر خودش میکنه با زور که نمیشه یکی رو درسخون کرد اخه.به خدا درسمم میخوندم میگرفتن ولی با یه داستان دیگه که ای تو گوشیت هنوز خراب نشده و این داستانا.و گرنه اره این دوماه اخر لای کتابم باز نکردم ولی قبلش میخوندم