2737
2734
عنوان

شما بودین چیزی میگفتین؟؟

84 بازدید | 7 پست

سلام عصرتون بخیر ، بچه ها من یه ربع پیش داشتم از یه جایی گوجه خیار اینا میخریدم بعد به جز فروشنده ، دو تا مرد دیگه هم بودن ، ک پشت سر من اومدن ، من وایستاده بودم که واسه منو بکشه و بده برم ، یکی از اکن دو تا مرد داشت ب فروشنده مسگفت  هواشو داشته باش فامیل منه ، بعد حس کردم ب من اشاره گرد در صورتی ک من اصلا نمیشماختمش ، اونجا هیچی نگفتم چون مستقیم نگفتن به من ، بعد ک اومدم داشتم فک میکردم چرا چیزی نگفتم ، مثلا بگم با منی ؟ یه عکس العملی خلاصه نشون میدادم ک ندادم ، باید چیزی میگفتم یا حساس شدم؟؟از این حسای بد اومده سراغم ک انگار یکی مزاحمتی ایجاد کرده باشه و حرفی زده باشه ولی من چیزی نگفته باشم 

اگه منظورشم توبودی فاقداهمیته الکی حساس نشو

اره من بیشتر بخاطر این بدم میاد چون یسری مردا هستن الکی میخوان بگن فلان زن اشنای منه یا من میشناسمش و بعدش هزارتا گوه میخورن پشتت و بقیه هم از خدا بی خبر باور میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون متاهلم و همه شوهرمو میشناسن عصابم داغون میشه کسی خودشو اشنای من معرفی کنه 

اینکه کی شوهرتومیشناسه مهم نیست مهم اینه شوهرت بهترازاونای دیگه تورومیشناسه اگه بخاطر حرف اینواون بخواد مثلا ولت کنه ببخشیدا همون بهترکه بره زیادی سخت نیگیری حرفومتلک یه مشت ادم بی خاصیتو!

اینکه کی شوهرتومیشناسه مهم نیست مهم اینه شوهرت بهترازاونای دیگه تورومیشناسه اگه بخاطر حرف اینواون بخ ...

اتفاقا نه ب من کاری نداره😂شوهر من ادمیه که هر کی بهم نگاهم کنه تا نکشونتش دادگاه ول نمیکنه ، فک کنم خیلی حساس شدم من 

2738