2737
2734
عنوان

شما با چنین شوهری چیکار میکنید جدا میشید یا زندگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1631 بازدید | 90 پست
غر غرو نیستم ولی زودرنجم و وقتی ناراحتم اولش ناراحتیمو میگم و بعدش دیگه نمیخوام باهاش حرف بزنم اونم ...

چی بگم والا ..  

من خودم دوره مرد شناسی رو گرفتم . وقتی دارم گوش می دم تاره می فهمم چقددددر اشتباه تو رفتارم داشتم و خودم چقدر به زندگیم اسیب زدم ! سر همین اخلاق های بی خودی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی وقتا اذیت میکرد مثلا یه مخفی کاریایی با مادرش میکرد جلو من با مادرش رمزی حرف میزد

واقعا این مسئله در کنار اون همه خوبی هایی ک گفتی همسرت داره چیز خاصی نیست آدما نیاز دارن گاهی یه حریم شخصی با خانوادشون داشته باشن

چرا سیاست نداری حتما باید به خودت و پدرت بی احترامی بشه؟!

این مرد مهرت رو بگذاری اجرا سر لج می افته ...برو خونه خودت اصلا انگار نه انگار که اتفاقی افتاده یه کیک کوچیک براش بگیر با دسته گل بگذار جایی که می دونی می بینه با یه یادداشت .

بذار خونه و برو بیرون خونه...بعد هم برو آرایشگاهی جایی به خودت برس.

بعدم کمی بعد اومدن ش خونه برو خونه و همه چی رو فیصله بده....یه یک هفته ده روزی لام تا کام در مورد موضوع قهرت صحبت نکن...اونوقت که کبک ش خروس می خونه آروم آروم باهاش حرف بزن...اول خوبی هاش رو بگو یه ده تابی لیست کن بعد شروع کن به انتقاد....

2728
چی بگم والا ..   من خودم دوره مرد شناسی رو گرفتم . وقتی دارم گوش می دم تاره می فهمم چقددددر ...

منم می‌دونم مقصر نیستم ولی نمی‌دونم چرا آبروریزی می‌کنه چرا زنگ میزنه به بابام 

قشنگ میتونست باخودم حرف بزنه یا می‌ذاشت فردا باهم حل میکردیم بار اولش هم نیست دفعه های قبل هم زنگ میزد و من از اینکارش خسته شدم تمام اون خوبیاشو یادم می‌ره وقتی این کار زشت رو می‌کنه 

منم می‌دونم مقصر نیستم ولی نمی‌دونم چرا آبروریزی می‌کنه چرا زنگ میزنه به بابام  قشنگ میتونست ب ...

بابد باهم حرف بزنید .

برگرد خونه .بمونی بدتر میشه همه چیز .

باهم حرف بزنید . ت. برخورد اول هم یه جوری رفتار کن که انگار نه انگار اتعاقی افتاده .

برگرد و حرف بزن . بدون گریه ! بدون توهین ! بدون فریاد! 

من اقا هستم

احتمال زیاد خودت مقصری و دقیق نمیگی چیشده

با یه ترفندی برگرد برو خونت هر جور شده

مهریه اجرا نزار که برات بد میشه

اینو برادرانه میگم‌ فقط فقط مهریه زمانی بزار اجرا که صد در صد قصد جدایی داری والا همه اعتماد و اعتبارتو از دست خواهی داد و یا مجبور میشی جدا بشی

زنگ بزن برگرد خونت

از ماست که بر ماست
2740
چرا سیاست نداری حتما باید به خودت و پدرت بی احترامی بشه؟! این مرد مهرت رو بگذاری اجرا سر لج می افته ...

کار از کیک و هدیه گذشته اون خودش کارایی کرد که من بزارم برم اذیتم میکرد وگرنه من تو خونه نشسته بودم کاری نداشتم بهش 

با وجود کاراش من چطوری برم خونه؟!!!

آنتن تلویزیون رو از جا درآورده بود،تلفن و وای فای رو برده بود،مدارک منو برده بود طلاهامو کلا همه چیو،یه سری وسایلمو که تو انباری بود گذاشته بود تو حیاط منم زنگ زدم پلیس اومد گفت داشتم خونه تکونی میکردم اومد تو دادگاه به دروغ گفت طلاها دست خودشه من دوسش دارم پاش وایسادم 

همش دروغ 

حالا من پاشم برم که بدتر می‌کنه چقدر بهم بخنده خودش و خونوادش 

من اقا هستم احتمال زیاد خودت مقصری و دقیق نمیگی چیشده با یه ترفندی برگرد برو خونت هر جور شده مهری ...

عین حقیقت رو گفتم بهش گفتم چرا دیر اومدی با ناراحتی اونم گفت بهم شک داری گفتم کاری میکنی که شک کنم بهت چون بهم نمیگی یه دفعه با عصبانیت زنگ زد به بابام و از فرداش دیگه بدرفتاریاش شروع شد نمیگم مقصر نیستم ولی نه اندازه اون 

الآنم چطوری برگردم چون خودش کاری کرد که بیام اینجا 

نمی‌دونم چطوری برگردم 

منم می‌دونم مقصر نیستم ولی نمی‌دونم چرا آبروریزی می‌کنه چرا زنگ میزنه به بابام  قشنگ میتونست ب ...

خب سر این مسئله بهش بگو بیا تحت هیچ عنوان نه من نه تو پای خانوادهامونو وسط نکشیم چون واقعا خانواده ها هیچ کمکی برای خوب شدن رابطمون نمیتونن بکنن تازه بدترشم میکنن بگو حریم خصوصی منو تو  باید حفظ بشه حرفی ازین خونه نباید بیرون بره 

عین حقیقت رو گفتم بهش گفتم چرا دیر اومدی با ناراحتی اونم گفت بهم شک داری گفتم کاری میکنی که شک کنم ب ...

بالاخره زنگ بزن مخشو بزن یا معذرت خواهی کن 

اون خیلی شاکی شده که اینجور رفتار کرده

مگه اظهار نامه نداده برگرد، خودت برو خونت

و همه چی تموم میشه

از ماست که بر ماست
2706