2737
2734

وقتی باهم خوبیم خیلی خوبه دست ودلبازه،مهربونه،هم کلامی هم فیزیکی محبت میکنه،همه چی برام میخره،میگه برو سرکار برو کلاسهای مختلف برو رانندگی یاد بگیر،یخچالمون همیشه پر از گوشت و مرغه،ماشین خرید زد به نام من و من اصلا خبر نداشتم،طلا برام می‌خره هدیه میده،پول میده برای ناخن و پوست و آرایشگاه،با اینکه خیلی لباس دارم سرهرمناسبتی یا مهمونی بخوایم بریم منو به زور می‌بره لباس میخره،معتاد نیست حتی قلیونم نمی‌کشه،رفیق باز نیست،بدون من جایی نمیره حتی تا سرکوچه،به خونوادم احترام می‌ذاره کمک می‌کنه اینا که گفتم موقعیه که باهم خوبیم ولی وقتی بحثی بشه البته این بحث آخری نمی‌دونم چرا همچین کرد یهو 

یه شب دیر اومد اعتراض کردم یهو پاشد زنگ‌ زد به بابام گفت دخترت روانیه😳مادرشو آورد خونه باهام دعوا کرد

و بعدش باهام قهر کرد فحاشی کرد به من به خونوادم،با بابامم دعوا کردند بابام بهش گفت تو زن داری بلد نیستی 

و آبرو ریزی کرده همه جا و آنتن تلویزیونو خراب کرد در یخچالو باز میذاشت،تلفن و وای فای رو برد طلاهامو برده،

الآنم خونه بابام نمیاد دنبالم 

فقط یه اظهارنامه داده اگه مایلی برگرد همین 

خونوادم اصرار دارن مهریمو بزارم اجرا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خیلی نکات مثبت داره باهش صحبا دلیل رفتارشو بپرس من باشم جدا نمیشم من خودم شوهرم هزارتا نکات منفی داره یکیش معتاده شدید میخوام جدا بشم 

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
از نظر رابطه هم خیلی گرم بود و همیشه پیش قدم بود تا جایی که گاهی وقتا اذیت میشدم و اونم ناراحت میشد& ...

یه کیس مناسب براش،پیش امده .

منتظره بری .و از اونجا داره گرم میشه عزیزم . کاملا واضح هست . 

تا الانم بنا به دلایلی تحملت کرده . 

2706