2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاهلی خیلی بهتر از مجردیه،،،،اونایی که گه میگن تو متاهلی کلی مشکل هست باید اینم بدونن که تو مجردی هم مشکلات هست،کلا برای آدم زنده که داره زندگی میکنه مشکل هست،متاهلی وقتی انتخابت درست باشه عالیه

ببین متاهلی اگه شوهرت خوب باشه که بد نیست همونطور که مجردی اگه خونواده خوب داشته باشی بد نیس ما حرفمون روی خوب و بد بودن شریک زندگیمونه من شوهرم خیلی لجبازه کلی اخلاق خوووب داره درسته من دیروز درخواست طلاق دادم ولی بازم حاضر نیستم برگردم به خونه پدری میدونی چرا چون ازادی نداشتم با اینکه خونوادم خ برام ارزش قائل بودن ولی ذاتشون این بود که نباید به زن زیاد ازادی داد ولی شوهرم اینجوری نیس

من شوهرم بهم خیانت کرده الان ۷ماهه حتی یه کلمه هم باهاش حرف نمیزنم 

یک متاهل تنهام

الان این خوبه؟؟؟

تاهل در صورتی که طرف مقابل خوب باشه خوبه و گرنه مجردی شرف داره

وقتی بچه هم داشته باشی که تازه بدترم هست.

پس در مورد هیچ کدوم صد در صدی وجود نداره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

وقتی با ی ادم غلط ازدواج کنی از مجردیت تنهاتر میشی مجردی ی مشکل متاهلی هزارتا،مجردی فقط میگی چرا تنهام یاازدواج نکردم،متاهلی،چرا دوسم نداره،چرا اینکار کرد،من کجا کم گذاشتم،کجارو اشتباه رفتم،شاید خوشکل نیسم،براش کافی نبودم وهزار سوال دیگ میشه کار هروزت ک پیرت میکنه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738