2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی به حرفمون میرسی که دیکه خیلی دیره😊

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2731

چرا عزیزم داشتن همسر بد خیلی بدتره 

تنهایی تو متاهلی خییییییلی دردناک تره 

تا تنهایی تو مجردی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

کلا آدما از شرایطشون راضی نیستن

همیشه دنبال چیزی ان که ندارنش

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
2740

عزیزم هرکی تو موقعیتی که هست میگه همون خوبه چون غرور ادما نمیزاره درباره چیزی که ندارن نظر مثبت بدن ....

من مجردی خوبی داشتم فقط بابام سخت گیر بود یکم ولی متاهلی رو به همه چی ترجیح میدم چون همسرم انتخاب خودمه و دوسش دارم نمیدونم وقتی نداشتمش چجوری زندگی میکردم 

نه متاهلی خیلی هم خوبه.به شرط انتخاب درست همسر.

شاید روزای سختی هم داشته باشی.

ولی خیلی بهتره.چون خونه خودته ،،همه چی دست خودته.

مجردی تا ی سنی خوبه.

من از مجردیم هم راضی بودم.ولی متاهلی رو بیشتر دوست دارم.

2706