2737
2739
عنوان

همه بیاین لطفا+لباس مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 3020 بازدید | 159 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از عکسی که مربوط به خودم باشه و بزارم برای بقیه بجز خانواده و دوستان خوشم نمیاد عزیزم اینو قبلا به ...

نه از خودت نزار

لباستو بزار رو زمین عکس اونو بزار

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
👏🏻👏🏻👏🏻 دقیقاااا منم اینهمه وقته دارم خودمو میکشم که ثابت کنم که زن ضعیف نیست و باید حقوق برا ...

عسک بده 

منگ هرجا هرفش میشه خودمو پاره میکنم که زن ضعیف نیست ظریفه زمین تا اسمون فرقه بینشون

درد
2731

بابا گفتم که از عکسایی که مربوط میشه به خودم حالا چه لباس باشه و چه خودم خوشم نمیاد که واسه کسی بفرستم بجز دوستا و خونواده

لباسام هم عین چیزاییه که تو عکسه 

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور!  
2740
بابا گفتم که از عکسایی که مربوط میشه به خودم حالا چه لباس باشه و چه خودم خوشم نمیاد که واسه کسی بفرس ...

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

زیرگروه سبز،وزن قبل ازچالش۷۷کیلو وزن فعلی۶۳(هدف نهایی۶۰)الهه جون واقعا ازت بخاطر تاپیک خوبت ممنونم 😍😍😍ازسرگروههای عزیزمم تشکرمیکنم😍😍😍
بابا چه گیری کردیم😅 گفتم لباسا عین تو عکسه

خوب چه مشکلی داره؟ من میخوام ببینم کوتاهش چجوری میشه😅

زیرگروه سبز،وزن قبل ازچالش۷۷کیلو وزن فعلی۶۳(هدف نهایی۶۰)الهه جون واقعا ازت بخاطر تاپیک خوبت ممنونم 😍😍😍ازسرگروههای عزیزمم تشکرمیکنم😍😍😍
2706