2737
2739
عنوان

همه بیاین لطفا+لباس مهمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 159 پست
عزیزم همه اینهمه تاپیک درمورد چیزای مختلف میزارن منم گذاشتم آخه انقدر خنده داره؟😅😅

گلم لازم نیست تاپیک های عجیب غریب بزنی اینجا همه مثل همیم یعنی جامعه یه جوری شده ۹۰ درصد زندگی ها مثل مهمه این زندگی رویایی که شما میگی واسه اون ۱۰ درصد از جامعه اس که زندگی مرفعی دارن اونام اصلا وقت اینو ندارم اینجا وقت بگذرونن 

شما همیشه عکس های نتی میزاری اگه ادعا میکنی حرفات واقعیه عکس واقعی این چیزایی که گفتی بزار دستتم بزار روش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم لازم نیست تاپیک های عجیب غریب بزنی اینجا همه مثل همیم یعنی جامعه یه جوری شده ۹۰ درصد زندگی ها مث ...

عزیزم مگه ما آدم نیستیم؟؟

من چون خیلی میشنیدم همه حرف از نی نی سایت میزنن واسه همین عضو شدم و همین امروز و فرداست که برم

بعدشم گلم یه جا دیدم نوشته بود:لازم نیست خودتو به کسی ثابت کنی که باورت نداره😊😅

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور!  
خخخخخ اره  منم دوست دارم بهترین خودگ باشم  مثلا مناسبت ها یا عید ها منو همسرم وبچنون ست ...

اونموقع هم لابد همه بهتون میگن واای چرا انقدر پز میدین😅😅

ازت خوشم اومده عزیزم حرفات خوبه😅💗

2738
اونموقع هم لابد همه بهتون میگن واای چرا انقدر پز میدین😅😅 ازت خوشم اومده عزیزم حرفات خوبه😅💗

دختر خاله شوهرم بهمون میگه فنچ عاشق خخخخخ 

خدارو شکر تو فامیلای نزدیک من و شوهرم حسود نداریم همه یک دلن

درد
عزیزم مگه ما آدم نیستیم؟؟ من چون خیلی میشنیدم همه حرف از نی نی سایت میزنن واسه همین عضو شدم و همین ...

خب باشه برو دیگه الاناست که ساعت ۸ بشه 

یه جا نوشته بود کسی که زندگی مرفعی داره آنقدر براش عادیه که هرلحضه نمیخواد ازش حرف بزنه به بقیه ثابت کنه که پولداره 

شما که پیش بهترین خیاط همونی که واسه سلبریتی ها لباس میدوزه ٫ لباستو میدوزی دیگه چه احتیاجی به نظر ما معمولی ها داری 

اونا خودشون خبره ان 

دختر خاله شوهرم بهمون میگه فنچ عاشق خخخخخ  خدارو شکر تو فامیلای نزدیک من و شوهرم حسود نداریم ه ...

بگو بگه

تو هم بهش بگو مرسی که انقدر مارو عاشق میبینی😂

2706