2733
2739
عنوان

کی میگه خدا عادله؟ می‌خوام از حسادت بمیرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 85 پست
بیست و یک سالگی ازدواج کرده یه دختر داره دقیقا شکل خودشه شوهرش هم پسر رفیق باشه اونم کارخونه داره تو ...

نظر کرده خدا هستن اینا😂

ولشون کن خدا انشالله روزای خوبم ب تو میده گلم

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من ميفهممت من خودم يكي از همون دخترخاله هايي كه ميگي هستم، و يادمه مامان بزرگم زنگ ميزد براي مامانم ميگفت دخترخالم پيش مامانش گريه ميكرده و خودشو مقايسه ميكرده

ببين دنيا و خدا اصلا اونطوري كه ما فكر ميكنيم عادلانه نيست

اما مطمعن باش در اينده تو با همين ظاهر و امكاناتي كه داري طعم خوشبختي رو ميچشي.. تو لازم نيست به چشم همه زيبا ترين و كامل ترين باشي، همين كه به چشم يك نفر كه قراره تو رو خوشبخت كنه زيباترين باشي كافيه☺️ همسر دختر خاله ي من اونو زيباترين ميدونه

در حالي ك همسر من اين حسو شايد نداره 😅

و يه چيز ديگه هم بگم

با اين كه من و همسرم هر خيلي سفيدو به قول خودت بلونديم

و دخترخالم و همسرش هر دو سبزن

دختر من سبزه شده اما دختر اون سفيد شده

الان به نظر من دختر من و رنگ پوستش خيلي خيلي زيباست و من دارم عاشق جذابيتش ميشم، اما اين كه فكر ميكني اين كه مثلا بلوند نشدي دست پدر و مادرته كاملا اشتباهه.. هر كسي رو خدا اونطوري كه دوست داره نقاشي ميكنه 😍

2728

عجب خب حسودی کن اشکال نداره که 

تونستی یقه خدارو بگیری ازش بپرس چرا یکی فلجه یکی نابینا یکی نقص عضو یکی سالم یکی با سرطان و یکی همه چی رو باهم داره به جواب رسیدی به ماهم بگو 

ولی شما هیچ وقت در زندگی راضی نخواهی بود و دنبال مقصری بهتره رو خودت کار کنی با فحش به پدر مادرت چیزی عوض نمیشه

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
عزيزم من ميفهممت من خودم يكي از همون دخترخاله هايي كه ميگي هستم، و يادمه مامان بزرگم زنگ ميزد براي م ...

ممنونم از حرفات عزیزم ولی من حس میکنم اینطوری باشم دارم خودمو گول میزنم

I want so I can 🌻
2740
و يه چيز ديگه هم بگم با اين كه من و همسرم هر خيلي سفيدو به قول خودت بلونديم و دخترخالم و همسرش هر ...

خدا به یه سری بعضی چیزای برای فوق‌العاده بودن رو میده و به یه عده ی دیگه حرفای زشت و دروغ میزنه که عمرشون رو به بازی بگیره و تمام مدت می‌خنده به بنده هاش

I want so I can 🌻
عجب خب حسودی کن اشکال نداره که  تونستی یقه خدارو بگیری ازش بپرس چرا یکی فلجه یکی نابینا یکی نق ...

خب میخواست بقیه رو هم مثل هم خلق کنه این چ کاریه به یکی یه چیزایی میده که بقیه همه حسرت اون چیزا رو یه عمر داشته باشن؟

I want so I can 🌻
این مشکل خانواده هاس که نه زیبان نه پولدار پس هم میندازن

چقدر بی ادبانه!!!

خوشبختی و بدبختی به زیبایی نیست

پولداری و بی‌پولی هم موندگار نیست

خوبه خدا نشدین شماها

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ما هم تو خانواده ی بودیم از دو طرف پدری و مادری همه پولدار ما وضع مالی ضعیف   خیلی سخته خیلی

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2706