2733
2734

من یه دختر خاله دارم پنج سال ازم بزرگتره، همه چی تموم کلمه ایه که هر موقع میبینمش به فکرم میرسه. قد ۱۷۲ اندام مادرزادی فوق‌العاده، موهای بلوند چشمای آبی رنگ مثل اروپایی هاست تو بیشترین امکانات زندگی کرده تو بچگی و نوجوونی خوشی دید فقط یه شوهر گیرش اومده اختیار شوهره کلا دست اونه پدرش هم میلیاردر از بچگی میبردش خارج و کلی دوست خارجی و ایرانی باکلاس داره هر جا پا میذاره همه از کلاسش میگن و همه بهش توجه میکنن و ازش تعریف می‌کنن. کافیه راجع به یه مسئله نظر بده عین یه پیامبر آدمه که میفته پشت سرش و ازش حمایت می‌کنه. دیگه امروز کسی شکی تو زندگی این دختر نداره که چقدر همه چیز پرفکته براش یعنی اگه با من مقایسه بشه من کوچکترین چیز بدرد بخوری برای مقایسه باهاش ندارم و منو له می‌کنه اونوقت میان میگن خدا همه رو یکسان و برابر آفریده. حالا بازم اگه این بود فقط میگفتم خب این یه نفر استثناست منتها خواهرانش هم مثل خودشن و بقیه دخترای فامیل هم در سطح همین دخترن. دلم میخواد خودمو بکشم از بس دلم خونه از همه چی 😭😭😭😭😭

I want so I can 🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐😐

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2738

چیزایی ک گفتی برا من هیچ کدوم ارزش نیستن چون خودش تلاشی نکرده براشون

بله دنیا عادلانه نیس ولی میتونی چیزایی اون داره رو داشته باشی با تلاش خودت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خوب فشارش رو تو چیه؟

اینکه هر چی ویژگی خوب هست رو اون داره من نه انگار با لگد فرستادنم تو این دنیا اون مهندسی شده اومده. فشارش اینجا بهم میاد تو عروسی ها حالم بد میشه میبینمش

I want so I can 🌻
قدش که کوتاهه

وا کجاش میخواد نردبون بشه 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706