2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تومدرسه دعوام شد طرف گف بخاطر مامانت ک اینجاست نمیزنمت داشت سوار سرویس میشد از پشت مغنشوگرفتم هولش دادم زمین پاشد باکله زدم توسرش موهامو کشید مغنموجر داد بالگد زدم تو پاش گفتم گوه میخوری واسه من ادعای لاتیت میاد بعد کلی ادم جمع شده بودن بعد اندکی کتک دیگه ب زور جدامون کرد فرداش فهمیدم بینیش شکسته باباش ازم دیه خواست ولی چون اشنابودیم منوبخشید ولی به شوخی همش صدام میزد جکی جان

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

نه

آدم دعوایی نیستم

ببینم کسی ام دعوا میکنه اگه از خانواده ام باشه آرومش میکنم

آشنا باشه از محل دعوا فرار میکنم

از دعوا  خیلی میترسم 

دلم میخواد همه در صلح و آرامش باشن

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂

آخرین باری که واقعا دعوا کردم ۱۶ سالم بود اونم با خواهرم بود 

اصلا بعد از اون دیگه هیچوقت با کسی دعوام نشده

در حد بحث بوده که اونم اصلا مهم نیست 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
دعوای خفیف لفظی داشتم آخری هم امروز صبح تو گروه مدرسه پسرم برای پذیرایی روز معلم هنوز حالم خرابه ا ...

منم تازگیا تحمل ندارم تو سال پیش ۱۵ بار دعوا گرفتم ۳ تاش فیزیکی بوده یکی از دعوا ها یه جور به جون طرف اوفتاده بودم که البته تو مدرسه بود خواستن زنگ بزنن پلیس😑

چند وقت پیش یه چند نفری توی یه مغازه ای ........  بهم بی احترامی کردن و نوبتم رو رعایت نکردن به جاش چرت و پرت هم می گفتن یه دفعه مثه یه کوه آتشفشان فوران کردم 

می خواستم شیشه های مغازه اشو بیارم پایین 

2706