2733
2734

حتما باید خونواده خودتون و شوهرتون رو ببرید مسافرت؟ 

اگر نبرید و امکانش نباشه عذاب وجدان میگیرید؟

خوانواده شوهرمو که عذاب وجدان نمیگیرم 

ولی از بعدش که از سفر میایم یجور دیگه باهامون هستن و تیکه میندازن تو دل ادم در میاد 

کلن انتظار داره مادرشوهرم البته منم خیلی دلسوزم و اونا سواستفاده گر 

خوانواده خودمم زیاد جایی نمیرن دلم برا اونا هم میسوزه  و توقع دارن از ادم ، اما ی ماشین مگه چقدر جاداره 😞دارم چل میشم دلم میخواد برم مسافرت اما عذاب وجدان نمیذاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مگه تور گردشگری هستیم 😐 بیخودی خودتو درگیر نکن هم خانواده خودت هم شوهرت ربطی به شما ندارن و بایدی در کار نیست 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2740
نه مگه تور گردشگری هستیم 😐 بیخودی خودتو درگیر نکن هم خانواده خودت هم شوهرت ربطی به شما ندارن و باید ...

اخه انتظار دارن اگر ما بخوایم بریم حسرت میخورن من میفهمم ناراحت میشن 

اخه انتظار دارن اگر ما بخوایم بریم حسرت میخورن من میفهمم ناراحت میشن 

خب نگو بهشون 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706