2737
2739

بیاید با هم درد و دل کنیم دور هم باشیم و به هم امید بدیم من کسی رو ندارم جز شما 🌱💔

حتی بچه ای که ندارم که باهاش سرگرم شم با گریه کردنش گریه کنم و با خندیدنش خنده...🙂

بیاین که حداقل دلم به شما خوش باشه وقت رو با شما سر کنم:))))

چند وقته اقدامین؟ اولین بچتونه؟ مشکلتون چیه؟کلا بیاین صحبت کنیم🤍

خانومایی هم ک بچه دارن انشالله صحیح سلامت باشن بچه هاشون‌...

یه صلوات هم برای ما منتظر ها بفرستند💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فرداموعدمه دارم ازاسترس میمیرم دعاکنیدپریودنشم خدابهم نی نی بده😔😔😔آخه دمای بدنم اومده پایین می ...

خدانکنه...انشالله تستت مثبت شه به حق فاطمه زهرا باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد:)))🌱❤️💚

من ندارم نمیشم مشکل استرسمه که هیچوقت درست نمیشه 

ولی دلو دماغ بچه رو هم ندارم

میدونی  بیشتر از چی دلم به درد میاد ؛ از نگاه و حرفای مفت مردم ازشون خسته شدم ، احساس میکنن حسادت بچهاشونو میکنیم ،یا مثلا به چشم حقارت یا دلسوزی به ادم نگاه میکنن  بخدا اصلا واسه اینکه ازین فکرا نکنن ی بچه ببینم خیلی سرد برخورد میکنم دارم چل میشم 

بیاقربونت برم💚 یه بچه داری؟ این یعنی چی؟ میکرو ...؟ منم تنبلی دارم شوهرمم کم تحرکی ناامیدم :)))

آره خداروشکر یه پسر ۶ساله دارم امسال داره میره کلاس اول.

میکرو پیشرفته ivf هست.

همسرم مشکل تحرک داره، خودم دوبار جراحی تخمدان انجام دادم و یه تخمدان ندارم

اون یکی که سالمه لوله ش هیدروسالپنکس هست.

من ندارم نمیشم مشکل استرسمه که هیچوقت درست نمیشه  ولی دلو دماغ بچه رو هم ندارم میدونی & ...

بخدا بچه بياد حداقل یدونه باشه خیلی بهتر میشه اوضاع منم ندارم ولی میگن بچه نور زندگیه 

کنترل کن استرس رو و به حرف های بقیه هم اهمیت نده ❤️🌱

2740
آره خداروشکر یه پسر ۶ساله دارم امسال داره میره کلاس اول. میکرو پیشرفته ivf هست. همسرم مشکل تحرک دا ...

خدارو شکر...خدا نگهش داره برات ...منم شوهرم کم تحرکی داره خودمم تنبلی ۱۱ ماهه اقدامم عکس رنگی نگرفتم ببینم اوضاعم چطوره ولی فعلا ک میگن تنبلی داری دیگ نمیدونم 

آره خداروشکر یه پسر ۶ساله دارم امسال داره میره کلاس اول. میکرو پیشرفته ivf هست. همسرم مشکل تحرک دا ...

عریزم هزینه میکرو چقده؟ شاید منم اگه تا سال بعد نشد ivf کنم ...هیچ بیمه ای هم نداریم ب نظرت چقد هزینه داره؟

توکلت به خدا عزیزم تنبلی راحت درمان میشه دارو مصرف نکردی؟

قربونت عزیزم ...

والا دکتر بهم گفته ۳ ماه اوابوست مصرف کن فعلا ۱ ماهه دارم میخورم وزنم ۵۹ کیلو هست ولی از امروز روزی ۳۰ دقیقه رقص رو شروع کردم پیاز درمانی هم از امشب انجام میدم میخوام ۲ ماه سخت پیگیر باشم ببینم خدا چی میخواد 

2706