2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشفیت تویکماه ۴کیلولاغرت میکنه

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
2731

فستینگ وکتوژنیک 

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
2738

پودر لاغری بخر از داروخانه عین شیرخشک. اسلیم لست اسم ی برندشه

برنج کمتر بخور

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
چیه اینی که میگید؟

ترکیبات این محصول پودرقارچ صدفی جوانه گندم پودرموزهست قبل غذابااب و یاشیرقاطی میکنیم ومیل میکنیم من خودم دوماهه استفاده میکنم هشت کیلولاغرشدم البته چون انحصاری هست بایدازنمایندگی بخرین

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
ترکیبات این محصول پودرقارچ صدفی جوانه گندم پودرموزهست قبل غذابااب و یاشیرقاطی میکنیم ومیل میکنیم من ...

تو دوماه ه‍شت کیلو؟.مطمعنی توش شیشه نداره؟این لاغری طبیعی نیست...من اسلیم کوئیک یه مدت استفاده کردم موثر بود....اما آرام آرام عمل میکرد.مثلا ماهی نیم یا یک کیلو

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
تو دوماه ه‍شت کیلو؟.مطمعنی توش شیشه نداره؟این لاغری طبیعی نیست...من اسلیم کوئیک یه مدت استفاده کردم ...

من به جای شام استفاده میکنم ودیگه شام نمیخورم روزی نیم ساعتم توخ.نه رقص دارم 

2706