2733
2739

درسته مردها مقصرند ،اما زنا بیشتر مقصر هستند ،وقتی یه زن خودش رو ارزون در اختیار میزاره ،مرد باید خر باشه سواستفاده نکنه ،اگر ما زنا وقتی یکی بهمون پیشنهاد میده حالا یا پیشنهاد رابطه ،یا پیشنهاد صیغه ، بگیم فقط عقد دائم با مهریه مشخص ،همون مرد که ادعای عاشقی میکنه دمش رو میزاره رو کولش و میره ،

بعدم بیشتر این بلا داره سر زنای قناعت کن و جمع کن میاد ، مردا وقتی پولشون زیاد بشه میرن پی خوشگذرونی و هوا و هوس ،مرد نه باید بیکار بشه نه دستش پولی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره مرد تاپولدار میشه میدوئه دنبال ی زن دیگه .ی دوستی داریم ب شدت پول خرج میکنن گفتم کاش من اینقدر پول داشتم جمع میکردم یکم ی ویلا میخریدم ی خونه بزرگتر و...مامانم گفت زنه میدونه اگه پول جمع کنه شوهرشا هوا برمیداره

هر دو  جنس مقصرن

یه مرد یا یه زن به تنهایی نمیتونه همچین کثافت کاریی انجام بده

ولی اینجا میگن همش مردا مقصرن ولی زنای خرابو نمیبینن فکر میکنن فمنیست بودن یعنی پشت هم جنست باشی اونم تحت هر شرایطی

بعدم بنظر من هر مردی تو زندگیش حداقل یکبار خیانت میکنه

ربطی به قناعت و سادگی نداره

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
اره مرد تاپولدار میشه میدوئه دنبال ی زن دیگه .ی دوستی داریم ب شدت پول خرج میکنن گفتم کاش من اینقدر پ ...

دقیقا همینطوره ،من ینفر بهم گفت تعجم با این قناعتی که تو داری چرا شوهرت چهار تا زن نمیگیره

2738
هر دو  جنس مقصرن یه مرد یا یه زن به تنهایی نمیتونه همچین کثافت کاریی انجام بده ولی اینجا میگن ...

مردایی که زن قناعت کار دارن میگن میتونیم خرج بدیم دوباره زن میگیرن ،فکر میکنن دومی هم قراره اینجور باشه ،دیدم که میگم

دقیقا همینطوره ،من ینفر بهم گفت تعجم با این قناعتی که تو داری چرا شوهرت چهار تا زن نمیگیره

اون ادم چقدر رو داشته ک اینا گفته این حرفا زدنش خوبیت نداره ادم دلش هری میریزه ازاین حرفا.من ک مجردم ولی اینقدر همش خبر خیانت دیدم میگم چطوری اینا دوام میارن

اون ادم چقدر رو داشته ک اینا گفته این حرفا زدنش خوبیت نداره ادم دلش هری میریزه ازاین حرفا.من ک مجردم ...

به خدا راست میگه ،مردا اگر زن صرفه جو گیرشون بیاد که خرج نکنه ،میگن پول که دارین حلالم هست که چرا دوتا نگیریم ،زن باید پدرشون رو دربیاره که جرآت نکنن فکرشم بکنن

2706