2733
2734
عنوان

کنکوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 30 پست

کیف نمیتونم یا گوشی 

کلید خونه 

وسایل هارو تو مشنبی بزارم

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه ببخشید عزیزم  موفق باشی  هدفت چ رشته ایه  خوندی ؟  کلا پ ...

ازدواج کردم نتونستم 

پارسال بزرگسالان نهاییارو دادم

نه زیاد نخوندم 

هدفم گزاشتم برا سال دیگه 

اینو آزمایشی میدم

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹

با حجاب باشید سرجلسه گیر ندن بهتون اهصابتثن خورد شه

معمولا اول صبحا یکم خنک تره و یکم بگذره گرم میشه من میخوام یه مانتو خنک بپوشم 

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
2728
منی که یه کیک گرفتم ۳تا رنگارنگ و فندق و بادوم زمنیم میشکنم بریزم ببرم  نزاشتن میشینم جلوی در ...

ظرف نمیذارن فککنم 

پلاستیک باید ببری

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
ظرف نمیذارن فککنم  پلاستیک باید ببری

میدونه آره میریزم تو کیسه فریز شایدم مانتو جیب دار پوشیدم ریختم تو جیبم 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
:))) پارسال ک دوازدهم بودم بزور راضیش کردم  نمیذاشت  امسالم ک علارغم همه خرج و تلاش های ...

مشکلات همه جا هست 

باید قوی باشی 

بتونی از پسش بر بیای

انشاله بهترین اتفاق برات بیوفته

2740
موفق باشی گلم حواست باشه نهایی پارسال تراز کمی میده بهت نسبت ب امسال

ترمیم نمره میدم

با حجاب باشید سرجلسه گیر ندن بهتون اهصابتثن خورد شه معمولا اول صبحا یکم خنک تره و یکم بگذره گرم میش ...

اصلا مانتو بلند ندارم 

همشون شومیزن 

ولی کلا مشکی میپوشم

به لباس گیر میدن ؟ اگه کوتاه و گشاد باشه ایرادی نداره ؟ 

برا منم کوتاهه

ازدواج کردم نتونستم  پارسال بزرگسالان نهاییارو دادم نه زیاد نخوندم  هدفم گزاشتم برا سال ...

نهاییا تونستی خوب بدی الان معدلت خوبه یابازم ترمیم میکنی بعد سطح نهاییاچجوربود؟سخت بودن درحدکنکور ؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
2706