2733
2739
عنوان

کنکوریا

368 بازدید | 30 پست

فردا چی بپوشم 

چی ببرم 

چند ساعت قبل تر برم

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹

لباس راحت بپوش نیم ساعت زود تربرو

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس تکراری نپوشیا      

😂😂

اگه بهت گفتن که نمیتونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند                                                                                             بعدا میفهن که چرا بهشون خندیدی😎🌹
2728

فرم مدرسه با مقنعه

فقط دوتا مداد با پاک کن و تراش

چند سااااعت   نیم ساعت قبلش اون جا باش

خوراکی چیزی نمی ذارن ببری ولی می تونی چیز میز کوچیک بذاری تو جیبت که معلوم نباشه.. خودشون بهت آب و یه ویفر یا بیسکوییت می دن

۷ اونجا باش حدودا..

کارت ملی یا شناسنامه عکس دار..دوتا مداد نرم.پلک کن...تراش..سنجاق..مقنعه..بقیش معقول باشه دیگ..استرسم اصلا نداشته باش...موفق باشی...راس کارت ورود ب جلسه هم درست کن ببر..

هرایش چی میتونم

فرم مدرسه با مقنعه فقط دوتا مداد با پاک کن و تراش چند سااااعت   نیم ساعت قبلش اون جا باش خ ...

۲۵ سالمه😂

2740
۷ اونجا باش حدودا.. کارت ملی یا شناسنامه عکس دار..دوتا مداد نرم.پلک کن...تراش..سنجاق..مقنعه..بقیش م ...

مرسی

چجوری مامانتو راضی گکردی پشت بمونی ؟؟  توروخدا بگو  من مامانم دیگ نمیذاره  امسال ا ...

خودم مامان پسر پنج سالم😂

فرم مدرسه با مقنعه فقط دوتا مداد با پاک کن و تراش چند سااااعت   نیم ساعت قبلش اون جا باش خ ...

منی که یه کیک گرفتم ۳تا رنگارنگ و فندق و بادوم زمنیم میشکنم بریزم ببرم 

نزاشتن میشینم جلوی در میخورم میرم تو

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
چجوری مامانتو راضی گکردی پشت بمونی ؟؟  توروخدا بگو  من مامانم دیگ نمیذاره  امسال ا ...

خودت میخوای بخونی زحمت بکشی 

مامانت چرا مخالفه 

اگه علاقه داری قانعش کن

2706