2737
2739

من هیچ وقت اینجوری نبودم 

کسی تونسته واقعا چ جوری میشه اخه

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روزی ۱۲ ساعت میخوندم داغون شدم  حتی ی موقع ها وقت نمیکردم حموم برم سر پا غذا میخوردم

چند وقت آخه من میرم دانشگاه ۱۲ساعت دیگ نمی‌دونم بخونم

2728

یکی از فامیلامون می‌گفت ی نفر هست 

روزانه ۷ساعت باید حتما بخونه عادت هم کرده اگه نخونه حالش بد میشه 😐

رتبه ی زیر ۱۰۰۰ هم آورد 

چ عادت قشنگی هم داشته 🤣😂

خدایا مرسی ♥️
یکی از فامیلامون می‌گفت ی نفر هست  روزانه ۷ساعت باید حتما بخونه عادت هم کرده اگه نخونه حالش بد ...

من روانشناس بهم گفت ی مریض داشته حالش بد بودهتز وقتی درس میخونه ذهنش درگیر درس شدهو فکر زیاد نمیکنه ب منم گفت درس بخون منم تصمیم دارم درس بخونم

دبیرستان که میرفتم اره میانگین درس خوندنم ۸تا یازده ساعت در روز بود تابستونا . 

همینم شد سال آخر خل شدم زدم زیر همه چی . آدم دیوانه میشه اگه زیادی ب خودش فشار بیاره 

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
2738
یکی از فامیلامون می‌گفت ی نفر هست  روزانه ۷ساعت باید حتما بخونه عادت هم کرده اگه نخونه حالش بد ...

پسر خاله منم روزی 12 ساعت خوند 

و خونه ما میموند و میخوند 

اورد 50 هزار

امروزم داشت شیمی زده 20 درصد گریه میکرد

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

من تقریبا ۷ ۸ ساعت پانسیونم ولی مفیدش ۴ ۵ ساعت میخونم

اولاش سخته بعد عادت کتی بهتر میشه

از ساعت مطالعه کم شروع کن کم‌کم ببر بالا

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
پسر خاله منم روزی 12 ساعت خوند  و خونه ما میموند و میخوند  اورد 50 هزار امروزم داشت شیم ...

پایه اش ضعیف بوده بعضی ها میخونم اما چون ضعیفن نمیشه

من روزی ۱۲ ساعت میخوندم داغون شدم  حتی ی موقع ها وقت نمیکردم حموم برم سر پا غذا میخوردم

ی دوستی داشتم ن مهمونی می‌رفت ن سفر ن بیرون فقط درس . بعد فهمید ک داره دستشویی و حموم رو طول میده ک دیر تر بره سراغ درس ، همه دیوارهای دستشویی شونو پر فرمول کرده بود 🤣👀🗿

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
پایه اش ضعیف بوده بعضی ها میخونم اما چون ضعیفن نمیشه

نه بابا تیزهوشان بود

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
پسر خاله منم روزی 12 ساعت خوند  و خونه ما میموند و میخوند  اورد 50 هزار امروزم داشت شیم ...

آخه میدونی خوندنا هم فرق داره 

ی نفرم میبینی وقتی میخاد درس بخونه یاد خاطراتش میوفته 

خدایا مرسی ♥️
من روانشناس بهم گفت ی مریض داشته حالش بد بودهتز وقتی درس میخونه ذهنش درگیر درس شدهو فکر زیاد نمیکنه ...

تا حدی درست میگه 

من افسردگی داشتم از وقتی درس میخونم حالم بهتر شده یعنی چون رو درس تمرکز میکنم کمتر به چیزهای دیگه فکر می‌کنم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706