2733
2739
عنوان

حالت چشماتون چطوریه

118 بازدید | 23 پست

برای من خیلی خوشگله انقد خوشگله یکیش شرق یکیش جنوب شما چی

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم

گرده

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

درشته

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
برا منم خیلی خوشگله  پلک افتاده ضعیف بودن چشمام 3.5 مژهای افتاده به به😍

منم پلکام افتاده ست یکم چشامو خمار نشون میده ولی یکیش بزرگتر مخصوصا تو عکس خیلی ضایعه ست

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
برا منم خیلی خوشگله  پلک افتاده ضعیف بودن چشمام 3.5 مژهای افتاده به به😍

😆😆😆 ده بار خوندم تا منظورت بفهمم ،هی میگفتم اشتباه دارم میخونم

خسته تراز آنم که بگویم چه کشیدم   ،می‌توانم بگویم به قدری زجر کشیدم که نه تنها حوصله تعریف کردنش ندارم بلکه حوصله فکر کردنش را ندارم ،   این حالم مرا مجبور  به خنثی بودن کرده  لطفا برام صلوات اگه میتونی بفرست ،در ازاش برات حمد وتوحید می‌خوانم عزیزم
2706