2737
2734

خیلی خستم همش میگم کاش زودتر بگذره تموم بشه 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

من امروز داشتم تموم میشه بعدش ی حس پرواز داری😂 ارزو میکنم به بهترین شکل کنکورتو بدی و نتیجه دلخواهت باشه♥️🥰

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر خاله من امسال پشت میمونه میگه که شیمی رو منفی زدم حالا خیلی میخوند نمیدونم چرا

امیدوارم تو خوب بدی و پزشکی بیاری

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
2728
من امروز داشتم تموم میشه بعدش ی حس پرواز داری😂 ارزو میکنم به بهترین شکل کنکورتو بدی و نتیجه دلخواهت ...

چطور بود

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
چطور بود

ریاضی بودم ب نظرم خوب بود

Love yourself;)))                                        کاش میشد خنجر فرو کنم تو حرفاش، رفتاراش، کاراش، فکراش، آخ! فکرای پشت حرفاش و رفتاراش، که دیگه فکر نکنم، تا تموم بشه فکرام، تا فکرای پشت حرفاش برام بمیرن!
2740
چندتا سوال جواب دادی  برای من خیلی سخت بود منم ریاضیم

حس میکنم غلطم زدم 

ولی حدودا کلا شاید ۲۰ تا زدم

فرهنگیانم ۲۰ تا

نه والا حس پرواز کجا  تیر هم هست🤕

اره ولی خب ی ذره ازادیم هس