2737
2734

من از نظر روحی بسیار خسته ام و نیاز به دو سه روز تنها بودن و دوری از خونه دارم نیاز مالیم به شوهرم ندارم دلم میخواد برم چند روز تنهایی سفر اما الان چند روزه خودمو کشتم نمیزاره میگه هرکار کنی نمیذارم آخه مگه من حق ۲ روز تنهایی سفر رفتن بعد ۱۳ سال زندگی مشترکو ندارم واقعا دل شکسته ام 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ چرا شوهرمنم نمیزاره اصلا

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2728
دروغ چرا شوهرمنم نمیزاره اصلا

البته شوهرمم سفرتنهایی نمیره

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2740
مجردم خودم ولی دختر دایی هام متاهلن و شوهراشون اجازه میدن  تا حالا با هم چند بار سفر زنونه و ...

اونجوری ک خب همه اجازه میدن اینکه فقط خودت تنها بری بدون کسی

خوشحال میشم خواهرانه راهنماییم کنید .حس اسارت دارن تو زندگین .بخاطر تنها بچم که بسیار عاطفیه نمیتونم جدا شم وگرنه تا حالا چندین بار تصمیم گرفتم و نکردم اینکارو کلا خیلی قده این مرد به ذاته آدم بدی نیست فقط حیلی لجباز و یه دندست و این نداشتن انعطاف تو زندگی اذیتم میکنه

بله  من سفرهای زیادی با دوستام یا من و مادرم فقط، یا ماموریت کاری و دوره آموزشی رفتم مشکلی ندارند ایشون 

گرچه موقع ازدواج چون شناخت کامل نداشتم  خروج از کشور و چندتا شرط، دیگه رو ثبت کردیم 

ولی واقعا نیاز نشد چون مشکلی با سفر ندارنذ

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706