2733
2739
عنوان

همش حس میکنم کثیفم

128 بازدید | 16 پست

همیشه شایدم در روز دوبار برم حموم کلی اسپری مام و عطر میزنم به خودم ولی بازم حس میکنم کثیفم حتی به غسل کردنمم شک دارم میگم نکنه کثیف موندم چیکار کنم خیلی اذیتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تو فکر میکنی من مطمئنم  بابا من انقدر نمیرم که عطر گل محمدیم در بیا بعد میرم تو روزی دوبار؟!؟ ...

🥲🥲کاش واقعا میتونستم واسه نمازم بخوام بخونم هی همه جامو چک میکنم نکنه یه جاییم کثیفه نمازم باطل بشه 

🥲🥲کاش واقعا میتونستم واسه نمازم بخوام بخونم هی همه جامو چک میکنم نکنه یه جاییم کثیفه نمازم باطل بش ...

من امروز کنکور دادم از بعد عید تا امروز از بس برنامم سنگین بو شاید باورت نشه ولی حموم نرفتم 

گذاشتم فردا برم

منو ببین درس عبرت بگیر😂

که اگه روزی چهار بار هم نری نمیمیری

ولی قد من هم تنبلی نکن چون بو گ.. میگیری😅

من امروز کنکور دادم از بعد عید تا امروز از بس برنامم سنگین بو شاید باورت نشه ولی حموم نرفتم  گ ...

تاپیکتو امروز دیدم با خودم گفتم ادم از بوی بد خودش خفه نمیشه؟ 😂

خودم سه چهار ماهه تقریبا درگیر این وسواسم قبلا شاید باورت نشه ولی دو ماه بیشتر نمیرفتم پشمای بدنمو میتونستم ببافم از بس بلند میشد کثیففف بودمم ولی الان اینقددد وسواس بدی گرفتم حد نداره 🥲😂

2706