2733
2739

از ۱۵ روزگی تا الان که ۳ ماهه شده قطره آ د ندادم چون هروقت که میدم هرچی که خورده رو بالا میاره خارجی هم گرفتم بازم بالا میاره 

قطره به قطره بدی بالا نمیاره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لسید معده اش بالاس ad تحریکش میکنه 

ببرش دکتر براش جایگزین میده. نگران نباش. 

مامانم میگفت منم ن ad خوردم ن اهن. 

اگه شیرحشکیه ک بازم کمتر مهمه چون شیرخشک داره

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2731
2738
اره اینم رفلاکس داره

عه خب پس همینی که گفتمو امتحان کن من بهداشت گفت مولتی بده بدترش میکرد دکترش براش اینو نوشت عالیه تازه شیرین و خوشمزه اس 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
دادم با اولین قطره بالا میاره

کنار لپش بریز

معده خالی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا