2737
2734
عنوان

اومدو رفت

247 بازدید | 16 پست

با دوست پسرم تو عید جدا شدیم بعد ۵ روز پیام داد دوستت دارم و برگشت بعدش بعد یه هفته سرد شد خودش گفت نمیتونم بمونم بهش گفتم تو چرا میای و میری بعد دیدم گفت نه میمونم دوستت دارم و فلان ولی دست خودم نیست دلیل کات هم اینه میگه تو حواست بهم نیست و با کسای دیگه چت میکنی خیانت میکنی در صورتی که من به عنوان یه فرد غریبه به یکی پی دادم اخلاق دوست پسرمو گفتم آخه مشکوک میزد گفتم شاید هم جنسش خودش بدونه جریان چیه و اینا خلاصه دوباره بعد اینکه گفت میمونه رفت میگذره بعد ۱ هفته خودم میرم میبینمش راضی شدو اینا تا اینکه بازم ۲ هفته کمتر باهن بودیم میگه من نمیتونم باید تنها باشم خب چکار کنم دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شد؟؟؟

توی تایپ متن طولانی یکم علائم نگارشی استفاده کنین

پاراگراف پاراگراف بنویسین

غلطهای رو تصحیح کنین

به سختی میشه خوند این متن ها رو

فقط مشخصه دوستت هی اومده و هی کات! خب چه اصراریه بمونین؟ بلاکش کن نذار بیشتر از این بازيچه بشی و بهت توهین بشه...

2731
چی شد؟؟؟ توی تایپ متن طولانی یکم علائم نگارشی استفاده کنین پاراگراف پاراگراف بنویسین غلطهای رو تص ...

یک سال و خورده ای باهم بودیم میدونم هم دوسم داره ولی خب چشه

2740
بابا یک سال باهم بودیمم

خب چون یکسال با هم بودید که دلیل نمیشه قراره ادامه داشته باشه

وقتی اینجور میره و برمیگرده یعنی هم دلش پیش شماست هم در عین حال سرش هم جای دیگه گرمه 

اینجور خودت هم سردرگمی و اذیت میشی 

تصمیم با خودته

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
خب چون یکسال با هم بودید که دلیل نمیشه قراره ادامه داشته باشه وقتی اینجور میره و برمیگرده یعنی هم د ...

میشه به من هم مشورت بدین به من هم میگه دوستت دارم بهت احساس دارم ولی دوهفته پیش سر دعوایی که داشتیم واتساپ رو کلا حذف کرد و بعد اون هرچقدر اصرار میکنم وصل کن نمیکنه ولی خیلی اصرار کردم زیاد بهش و چند بار تو این دوهفته فقط موقع خواب سلام و شب بخیر گفته همین دوکلمه

به نظرتون بر میگرده و مثل قبلنا میشه ؟خودش میگه وصل میکنم ولی نمیکنه چند بار بهم گفت وصل میکنم 

میشه به من هم مشورت بدین به من هم میگه دوستت دارم بهت احساس دارم ولی دوهفته پیش سر دعوایی که داشتیم ...

اخی که جوونی چه موهایی تو این زمینه ها سفید کردم   

طبق تجربه خودم میگمت ولی شاید برای مورد شما اینجور نباشه

وقتی حذف کرده و میگه وصل میکنم اما نمیکنه یعنی با یه شماره دیگه که شما ندارید وصل کرده و متوجه نمی شید

و اینکه این پسرها معمولا (نه همیشه) یکی دو تا زاپاس دختر های دیگه دارن که اگر این یکی رفت یا نشد ، نوبت نفر بعدی بشه

شما هم بنظرم زیاد پا پی نشد بهش اصرار نکن 

وقتی بی توجهی می بینن بیشتر کنجکاو میشن ببینن چی شده چرا دیگه پیدات نیست 

ولی خب همه اینها رو خودت با توجه به روحیه و اخلاق دو طرفتون بهتر می تونی تشخیص بدی چه کاری درست تره

اما عزیزم در کل همه این دوستی ها میگذره و هیچی هم تهش نیست 

خیلی خودت رو بخاطر این چیزها اذیت نکن

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2706