2737
2739
عنوان

عمل کردم ولی خواهرشوهرا حالمو نپرسیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 49 پست
نه منو نپذیرفتن ...چون اتباع هستم🥺

حالا منی ک مجرد بودمو با برادر مطلقشون ازدواج کردم و اینه برخوردشون

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🥺😢

عزیزم بی اهمیت باش

گرچه خودمم نمیتونم باشم

الان برا اولین بار بود واکنش نشون دادم

ولی حیف اعصابمونه گلم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
عزیزم بی اهمیت باش گرچه خودمم نمیتونم باشم الان برا اولین بار بود واکنش نشون دادم ولی حیف اعصابمو ...

خاک تو سر من اونقد تنهایی میکشم ک حد نداره 

تازه ب شوهرم میگم بریم خونه فامیلات حوصلم سر رفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب حال بد جسمی و ناراحتی و عمل و ...  فقط برای یک نفر نیس ک .‌. نگهدار ب وقتش ک اونا شرایط‌شون ...

والا میترسم از حماقتم ک ب وقتش یادم بره

2740
نه گله کن نه چیزی بگو این روزا برای همه هست اونموقم تو نرو

کاش میشد ی جا یادداشت کنم

این خواهرشوهرم کلا سعی در ازار دادن من داره

مهمونی میده بعد نامزد قبلی همسرمو و جاریامو دعوت میکنه استوری میکنه  منو دعوت نمیکنه

شوهرم ی بار گفته بود بهونه اورده بودن اون چشمشون شوره خانمتو چشم میزنن

کلا دعوا و بحثی هم نداشتم باهاش ولی چون شوهرم باهام خوبه مشکلی نداریم خار شدیم تو چشمشون ک مارو میبینن عذاب میکشن

به نظرم یه کاری کردی که اون استوری گذاشتی  احتمالا اونام میفهمن شما کم محلی می کنید

میگی کارم اشتباه بوو استوری کردم؟

برا اولین بار بود گذاشتم

کلا از بحث و تیکه تو استوری بدم میاد ولی ایندفعه گفتم متوحه بشن 

چه اصراریه با ادمای نفهم بیشعور رابطه داشته باشید همینو بگیر دستت قط ارتباط کن.

میشه دعا کنید منم مامان بشم 🥹منم تیکر بزنم بگم بلخره منم مامان شدم🥹دیگه خستم از هرماه انتظار از ناامیدی امروز بعد از ۴ روز تاخیر دوباره نشد ناامیدم باز ناامیدی شوهرم😭خدایا مارو هم ببین .ما امیدمون به خودته تو امید مایی ای خدا.
چه اصراریه با ادمای نفهم بیشعور رابطه داشته باشید همینو بگیر دستت قط ارتباط کن.

یعنی کلا خونشون نرم؟

شوهرم قبول نکرد چی

ببین کلا سعی کن تو مجازی تیکه متلک به کسی نپرونی مخصوصا وقتی میدونی طرف روهوا میگیره خودن سبک میشی. اون حال تورو بپرسه چیزی بهت اضافه میشه ؟ شما باید سکوت میکردی به وقتش مریض شد جلو شوهرت میگفتی با اینکه حالمو نپرسیدن ولی دلم رضا نیس منم بی معرفت باشم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706