2733
2734
عنوان

چرا تو این سایت تاپیک های مفید بازدید نمیگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 74 پست
چیزی یاد نگرفتیم حداقل دعوا ببینیم😄چجوری قفل کنم؟

بزا باز بشه من تازه تخمه اوردم اه 

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...            (کاربری دست دو نفره)   https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزا باز بشه من تازه تخمه اوردم اه 

😄

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
2728
یکیش خودت  خدایی خانما فکر کنید شوهرتون یا شوهر ایندتون تو نی نی سایت عضو باشه 🤢

ورود آقایون ک ممنوع نیست بعد چ اشکالی داره 

خانوم ها بهتر شناخت

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
ورود آقایون ک ممنوع نیست بعد چ اشکالی داره   خانوم ها بهتر شناخت

دلیل مسخرتونو کسی باور نمیکنه خاله زنکی دیگه 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2740
دلیل مسخرتونو کسی باور نمیکنه خاله زنکی دیگه 

هر شخصی ی دیدگاهی داره ولی شما اینو بدونید حداقل تو زندگی فقط از دیدگاه خودتون نگاه نکیند....

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
😂بایدبری قسمت تنظیماتت اونجابزنی تاپیکهای من بغلش نوشته قفل کردن روش کلیک کنی

ممنون هر وقت خواستین قفل کنم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
😂😂بیا اخه اینم سواله اسی تاپیک میزنه اینم از کاربرای تخمه به دست

شما مجهزین😄 منم برم تخمه بیارم😄

2706