2737
2734
عنوان

چیزایی که گرون و ارزونش فرقی نداره

161 بازدید | 13 پست

به نظر من شامپو ارزون و گرونش یکیه کلا مارکاشون فرقی نمیکنه فقط عطرش فرق میکنه من هم گرونشو خریدم هم ارزونش ولی کفش خیلی مهمه من کفش جنس خوبو از دور تشخیص میدم 

حالا میخوام عینک بخرم نمیدونم سه میلیون پول بابت یه عینک دادن کار عاقلانه ای هست یا نه 

%d9%85%db%8c%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%d9%85-%d8%b9%da%a9%d8%b3

نه عینک گرونش با ارزونش فرق داره .

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معلومه که کار عاقلانه ایه 

عینک مارک و خوب با عینک اشغال یکیه؟ عینک فیک و ارزون تو دراز مدت به چشم اسیب میزنه 

انچه عقاب داخل قفس را پیر میکند غم قفس نیست، پرواز کلاغ های بی سروپاست.   

خوراکی ایرانی با خارجی به نظرم و نظر بعضیا فرق ندارن بعضا برای ما خوشمزه تره چون ناسالام تره🤣 مثلا چیپس و پفک و شکلات

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
شامپو مثلا بخواین خارجی بگیرین خیلی مهمه ک فیک نباشه  اما در مورد کف  شامپوهای بدون س ...

کدوم برند ها بدون سولفاتند؟

💞 حسبی الله 💞 برای تعجیل ظهور امام زمان یه صلوات بفرستید 🌹