2737
2739

راضی هستید از این وضعیت؟اگر شرایطش جور بشه حاضرید برگردید به خانوادتون دوباره؟بیشتر منظورم روابط خواهر برادری هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با برادرم قطع ارتباطم 11ساله نه هرگز ابدا عمرا دلم نمی‌خواد ریخت نحسشونو ببینم 

دلیلشو میتونی بگی؟اخه منم یه جورایی رابطم با داداشم شکرآب شده دلم میخواد کلا بذارمش کنار

2728
من با برادرام  چون کلا تو خانواده ما دختر مهم نبوده اصلا حرمت و حمایت نمیزارن دلیلی نداره یه ...

اره درسته .من داداشم خیلی خوب بود اما از وقتی ازدواج کرد کلا یه جور دیگه شده دلم نمی‌خواد دیگه هیچ جوره باهاش رابطه داشته باشم .زنش هزار جور دهن کجی بهم کرد اما این لال شد و نگاه کرد.

دلیلشو میتونی بگی؟اخه منم یه جورایی رابطم با داداشم شکرآب شده دلم میخواد کلا بذارمش کنار

چون خیلی نامرد بی وجدان فقط زنیکه اشو بچه هاشم میبینه از وقتی زنیکه اش اومد تو خانواده امون همه چیزها رو ریخت بهم زنیکه اش برای من پاپوش درست کردن انداختم زندان تمام زندگیمونو دزدیدن بردن آنقدر بیشرف زن ذلیل یه زنگ به مامانم نمیزنه بهش یه سر نمیزنه 

2740
پس کار درستو کردی قطع رابطه کردی 💚

آره همه میگن بخاطر مامانت آشتی کن تا بیاین منم میگم اگه واقعا مامانت دوست داشت می اومد پیش مامانم این ها همش بهونه ای که چون ما من قهر نمیان