2737
2734

موجودی داره کارت اما میزنه برای انتقال که موجودی نداری ۳ شب پیش چند باز رمز دوم رو یادم رفته بود رمز  دوم ثابت رو منظورم هست بعد پیام اومد اگه ۱ بار دیگه اشتباه بزنی نمیتونی دیگه استفاده کنی از همراه بانک من بار بعدددرست زدم و انتقال داده شد به کارت مقصد اما الان امتحان میکنم میزنه موجودی کافی نیست اما شارژ گرفتم با همین رمز شد ما هم ساکن روستایی چطور کنم از چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه بروزسانی کردی دوچار مشگل شده به نزدیکتر شعبه برو تا رفع نشود ازمن هم اختلال خطا مکرر میزد رفتم اصلاح شد....

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من استفاده میکنم ولی اونقدر پیچیدش کردی سوالتو که صورت مسئله واسم مبهم موند

ببین من رمز ثابت کارتم رو یادم رفته بود چند بار اشتباه زدمش چون یادم رفته بود بخاطر مشغله ذهنی خودم بعد پیام اومد ار بانک رفاه  که اگه یک بار دیگه اشتباه بزنی دیگه نمیتونی از همراه بانک استفاده کنی بعد که امتحان کردم همون ثانیه بعدش دزست زدم و انتقال داده شد ۱۰۰تومن به حساب مقصد مورد نظرم گذشت تا امروز میخواستم ۹۰ تومن انتقال بدم از همراه بانک میزنه موجودی کافی نیس درصورتی که دارم موجودی توی کارتم ممکنه مسدود شده باشم؟اما الان شارژ گرفتم با همین رمز ثابت کارتم شارژ اومد به خطم

2740

مبلغی که میخوای انتقال بدی اگر درست مثل مبلغ مانده حساب هست نمیشه باید کمتر باشه به خاطر کسر کارمزد و مبلغ اولیه که باید تو حساب بمونه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
اتفاقا کمتر خیلی هم کمتره😢😢😢

پس باید بری بانک، احتمالا مسدود کرده حسابا

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹