2737
2739

یه جورایی نامزدمه گف میخوام برم سوپر مارکتی منم گفتم واسه منم یه سیگار بخر البته به شوخی

بعد به خنده گف باشه 

بعدش گفتم  من جدی گفتم بخر گفت تو بیجا کردی

منم گفتم ولی من یه بار کشیدم  گف تو غلط کردی🥲😐

بهشم اعتراض کردم گفتم تو چرا خودت قلیون میکشی چرا با من اینجور حرف زدی گف چ ربطی داره خوبه منم برم شیشه بکشم مگه دختر از این کارا میکنه

الان حق با کیه واقعا یه سیگار این حرفا رو داشتن

خانوم آقا سیام😺💕میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

چجوراییی؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیبگم ولا

«به دنیا که آمد پدرش النگوهای عروسی مادرش را فروخت.قوچ چاق و چله ای را زمین زد و تمام درو همسایه و فک و فامیل را نذری داد.وقتی سیزده سالش بود کیف پول مادرش را دزدید.در هفده سالگی یک نفر را کشت. خانواده اش تمام داروندارشان را فروختند تا توانستند دیه دخترک را بدهند.وقتی بیست سالش بود یک تزریقی خیابان خواب شده بود و مادرش شب و روز دعا می‌کرد کسی او را بکشد تا با پول دیه اش بتواند دختران دم بختش را شوهر بدهد. در یک شب برفی زیر پل به قتل رسید،قاتلش جوان معتادی بود که هفت روز بیشتر در زندان دوام نیاورد.» این یک داستانِ ، اثر بلقیس سلیمانی . که با نوشتن این داستان ، بخشي از تفكر مردسالار يعني تمايل افراد به داشتن كودك پسر به جاي كودك دختر را به باد انتقاد گرفته است.                 «کاربری جدید نیستم اکانت دارم و به درخواست خودم تعلیق شدن🧘🏻‍♀️.»
2740

وقتی خودت یه چیزایی رو شل میگیری دیگه توقع اینو داشته باش که مرد شل تر بگیره

تا بوده مرد قلیون و سیگار میکشیده (از سیگار و قلیون متنفرم چه زن بکشه چه مرد)

حالا تو سیگارو عادی جلوه بده اونم فردا چیز دیگه ای رو عادی میکنه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

عجب..... هستین هر دوتون... هم سیگار بده هم قلیون، کار بد همدیگه را با افتخار به رخ هم میکشین😓

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

خب دوستت داره 

و اینکه معمولا نگاه عمومی اینطوره که سیگار کشیدن رو برازنده دخترها نمیدونن

منم نمی‌دونم چرا وقتی ببینم یه دختر داره سیگار یا قلیون می‌کشه بیشتر حس بدی بهم دست میده، شاید چون فکر میکنم نکنه در خطر هست، نکنه دوستا و همنشینهای بدی داره، نکنه حس بدی داره و ناراحته، نکنه خدای نکرده کارهای اشتباه بزرگتری رو هم امتحان کنه و ... 

2706