2737
2734

کامل همه چی رو میگم خواهرانه راهنماییم کنید

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

👌

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه ببخشید بابت طولانی شدن متن خواستم بگم وضعیت رو تو این چن سال

من 24سالمه

97 اولین کنکورم بودم تجربی کنکور دادم حتی تا بهمن اون سال قصدم تجربی نبود زبان انگلیسی دوس داشتم اما از اطرافیان شنیدم بازارکار نداره و رشته ای هس که همیشه میتونی اونو بخونی

اینم بگم من وارد دبیرستان که شدم به شدت افت تحصیلی داشتم از معدل 19 راهنمایی رسیدم به تک ماده پیش دانشگاهی 

از 97کنکور دادم تا سال 1401 

هیچ سالی نمیخوندم تنبلی سال به سال بیشتر میشد و خب خانواده هم هیچی نمیگفتن چون هرسال دروغ میگفتم رتبه رو که کاش نمیگفتم

خانواده مامانم منظورمه بقیه کلا واسشون مهم نبود

تو این چن سال استرس شدیدی داشتم سال 99 فهمیدم افسردگی دارم و کمالگرا وسواس فکری شدید.

2731

دکتر دارو داد

من اصلا نمیدونستم چی میگه دکتر فقط گریه میکردم و میگفتم من با خودم چیکار کردم هرسال بیخیال شدم گذاشتم واسه سال بعد 2-3سال رو درگیر گروهای مجازی و چت و بعد فهمیدم از تنهایی و فشار کنکور هس

رتبهام میانگین 70هزار 

کل روز تو اتاق برنامه مینوشتم ول میکردم میخوابیدم تا 10-11ظهر نتایج 1401 که اومد گفتم بیخیال هرچند ته دل دوس داشتم کنکور به سرانجامی برسه

خانواده جو خونه گاهی وقتا واقعا بد بود دعوا اعصاب خوردی تنها کسی که باهام راه میومد مامانم بود 

یکی از داداشام دیپلم هم نداره سنش بالا هس دیگ نمیدونم از حسودیش بود یا چی هی میگفت لامپ خاموش کن فلان کن ولی تا نزدیکای صبح تو گوشی بود

1402 رفتم سرکار کارم بد نبود و جای به نسبت خوبی بود

اما ته دلم راضی نبودم اومدم بیرون همکارام همه لیسانس فوق لیسانس ادم حسابی من ی بی عرضه که دیپلم رو هم لب مرزی پاس کردم  از ی طرف کفری بودم از مامانم که هرجا میشینه میگه دکتر دکتر هی فشار میاورد 

زمانی که می رفتم مدرسه ی ظهری که از مدرسه تازه اومدم خونه با مامانم بحثم شد بهم گفت امیدوارم همه دوستات برن دانشگاه تو هنوز داری کنکور میدی همون هم شد

تقریبا چن ماهی هس یکی از داداشام خیلی تیکه و کنایه میندازه بهم خودم هم بدتر حساس شدم فوق العاده بی شخصیت هس و تنبل سر هر کاری میره سریع میاد بیرون و کار عوض میکنه اون درس نخوند و از بچگی رفت سمت کار

باعث خجالت هس میگم اما میگم شاید کسی تونست کمکم کنه با زنای متاهل هس حس میکنم میره سرویس بهداشتی با گوشی حرف می زنه 

ی سری شنیدم تو حیاط داشت میگفت خوب چیزی پیدا کردم میام دنبالت بریم پیشش کل روز به حال روزمون فکر میکنم و غصه میخورم همش میگم خدایا یعنی دانشگاه محاله واسم؟؟

2738

بابام دو سه ساله داره مجازی به مامانم خیانت میکنه نزدیک به ۷۰سالشه من خاک برسر هم جای اینکه خودم رو نجات بدم کل روزم رو تو فکر اینا هستم و هی دنبال بهونه از زیر درس فرار کردن

داداشم بهم استرس میده همین ادم که این حرفا رو میزنه از عصر باید خاموشی باشه فهمیده ضعفم چیه هی بدتر میکنه من هیچ خرجی ازشون نگرفتم خودم رفتم کار کردم واسه کتاب و...

سال 1401 گفتم برم پیام نور ثبتنام کنم ی رشته ای بخونم اگر بعدا دیدم تغییر کردم کنکور بدم که شرایط کنکور کلا تغییر کرد رفتم دانشگاه پرسیدم گفتن ثبتنام مهر تموم شده اواخر مهر رفتم گفت ابان بیا خواستی ترم بهمن ثبتنام کنم منم نرفتم

تو رو خدا بگید چیکار کنم هنوز 2 ماه فرصت هس میخوام این دوماه رو بخونم و برم خوابگاه ارزومه خسته شدم ازشون

دلم میخواد برم دنبال زندگیم

داداشم چپ میره راست میاد سرزنش میکنه حالم ازش بهم میخوره خیلی پسته خیلی

از حرف زدنش از خودش حرکاتش همه چیش زشته و چندشم میشه

اما ته دلم راضی نبودم اومدم بیرون همکارام همه لیسانس فوق لیسانس ادم حسابی من ی بی عرضه که دیپل ...

تو الانم شرو کنی میشه عزیزم برا تیر بخونی برا نهاییم از همین الان بشینی بخونی نهاییم میتونی خوب شی بعضی رشته ها فق با نهایی میشه رف دانشگا):

تو الانم شرو کنی میشه عزیزم برا تیر بخونی برا نهاییم از همین الان بشینی بخونی نهاییم میتونی خوب شی ب ...

واقعا میشه؟؟

خسته شدم میترسم امسال هم نشه چون دیگه اسم کنکور رو نمیارم 

واقعا میشه؟؟ خسته شدم میترسم امسال هم نشه چون دیگه اسم کنکور رو نمیارم 

اره میشه بشین با مشاور درسی بحرف کمکت کنه خبه الان فمیدی چون هنو تقریبن یه ماه مونده دوازدهمو کار کنی نهایی خوب بدی میتونی بری

تصمیم با خودته، کسی نمیتونه کمک کنه تا خودت نخوای هیچی شدنی نیست

یه طرف بگیر برو یا رومی روم یا زنگی زنگ

یا درس بخون و کنکور قبول شو... یا ولش کن برو دنبال هنری، خیاطی یا آرایشگری یا حتی همون کلاس زبان

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹