2733
2734

چجوری بگم برام بگیره پوستم داغونه چی بهش بگم راضی شع خودم هم واقعا نمیرم بیرون تنهایی یاپول بهم نمیده ک برم خودم بگیرم نمیزاره تنهابرم یه راهی بدین 

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر جوش داری به جای روتین پوستی دکتر برو... 

جوش منشاش بیشتر مواقع درونی هست

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

روتین پوستی همش جنبه تبلیغاتی و کاسبی داره 

من فقط یه کرم ضد چروک میزنم با مرطوب کننده ماهی دو یا سه تا هم از اون ماسک ورقه ای ۱۰ تومنی ها پوستمم خیلی خوبه 

در عوض خواهرم یه کشو پر از فیس براش ، تونر ، ضد لک و...داره ولی جوش میزنه در حد لالیگا تازه همشو دکتر بهش داده

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
2740
روتین پوستی همش جنبه تبلیغاتی و کاسبی داره  من فقط یه کرم ضد چروک میزنم با مرطوب کننده ماهی دو ...

کرم ضدچروکتون چیه مارکش چقدخریدین براچروک عمیق هم کاربرد داره برادورچشمم هس

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

پول ازش بگیر اینترنتی بخر

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ماهانه هم بهت چیزی نمیده؟ عیدی؟ تو بهش نگو میخوای بخری پولاتو جمع کن هر ماه یه چیز بخر منم همین کارو کردم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط به تو اعتماد دارمآااا 🥺❤

همین چند ساعت پیش تاپیک زدم که دوست پسر دوستم براش تیگو خریده 😐زندگی هارو ....

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2706