2737
2739
عنوان

امکان دادن در شهریور هست؟

112 بازدید | 15 پست

امکان امتحان دادن در شهریور هست واسه پایه نهم

کسی که بخاطر یک سری مشکلات می‌تونه خرداد بره هیچ امتحانی رو بده بعد نامه روانپزشک رو هم داشته باشه

لعنت بر ذهن منحرف

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امکان دادن در تمام ماه ها وجود داره

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

بله شما میتونید شهریور امتحان  بدید

اما هدایت تحصیلی براتون صادر نمیشه 

نمیتونی به موقع دبیرستان و رشته های خوب رو ثبت نام کنی 

برای شهریوری ها، تعیین رشته ای ها و،،،،،، چالش های زیادی برای ثبت نام هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
😂😂وای جدی چون امتحانا نهایی هست

عه امتحانو میگی؟؟🤨😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
آرهه😂

اونو نمی‌دونم من تخصصم چیز دیگری👹🤣

کی میشه انتخاب رشته کرد خب سال دیگه؟

همون شهریور اگر قبول بشی برات هدایت تحصیلی صادر میشه 

اما کی؟! اواخر شهریور و اول مهر که دیگه هیچ مدرسه ای جا نداره 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706