2737
2739

والا اینجا دیدم کرم ترمیم کنده میموزا حتی یسری ترمیم کننده ها خارجیم زدن باز میگن جاش میمونه  رو مچمه میترسم جاش بمونه دست چپ میشد ادم ساعت مینداخت اینجا نمیدونم چیکارش کنم 😭

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زخمش زیاده ؟ زمین خوردی یا بخیه است

روش یه سفیدی بسته یکم با گاز ایتریل روعن زیتون روش کشیدم اون وسطش رفت دیدم میخواد خون بیاد دست نگه داشتم مامانم گفت برو حموم بعد بکش روش 

وای چه عمیق میره نگران نباش دوست منم از روی موتور افتاد دقیقا همینقدر همیت جای دستش زخم شد روش رو بب ...

بابا ارنجم همین دستم بخار اب سوزوندش جاش بد مونده اون هیچکار نکردم .. دوستم میگه رو زخم کشیدن  جاش نموند اما جاها دیگه اینکار نکردن جاش موند

2738
اره هی ور نزو باهاش بزار خشک بشه

قبلی خشک شد کنده شد اما جاش موند  ور نمیرم بابا فشار من پایین اون پوست وسطش یکم دستمال کشیدم صحنه دلخراش دیدم فشارم افتاد هی نگاه میکردم دوباره میفتاد 🥲 یه اب قند خوردم رو به راه شدم هر چند تحملم بالاس اما با دیدن یچیز دلخراش حالم بد میشه 

حال روحیم خوب نبود لباساش داد اتو کنم داشتم گریه میکردم دستم چسبوندم به اتو اونموقع که ارنجم با بخار اب سوزوندم هم همین بود حال روحیم خیلی بد بود تو خودم نبودم ..